FC Kuressaare FC Kuressaare

VAATA MÄNGU

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

18.10.2026 14:30     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Esindusmeeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 18.10.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 14.10.2026 16:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.10.2026 16:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 03.10.2026 14:00 Karikamäng

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Saku Sporting Saku Sporting

  • 18.09.2026 19:00 Premium liiga

    Harju JK Laagri Harju JK Laagri

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 13.09.2026 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 09.09.2026 19:00 Premium liiga

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 05.09.2026 14:30 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 29.08.2026 17:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

  • 22.08.2026 17:00 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FCI Levadia32256181
2Tallinna FC Flora321911258
3Paide Linnameeskond32176957
4Nõmme Kalju FC321561151
5Tartu JK Tammeka321521547
6Harju JK Laagri321421644
7Pärnu JK Vaprus321061636
8FC Kuressaare321051735
9FC Nõmme United321012131
10JK Narva Trans32552220

Kõik uudised

Loe veel

Partnerid