jalgpall.ee

Victoria Vihman ja Kristina Teern alustasid EM-turniiri kaotusega Soomele

< 1 minuti lugemine

Tüdrukute U17 jalgpallikoondis alustas Slovakkias peetavat EM-valikturniiri kaotusega, kui Soome eakaaslastele jäädi alla 1:5. Postide vahel seisis FC Kuressaare väravavaht Victoria Vihman, ründaja Kristina Teern sekkus 46. minutil.
Eesti alustas kohtumist hästi, kui juba teisel mänguminutil avas skoori Sandra Pärn. Eduseisu saadi paraku nautida vaid kolm minutit, kui soomlannade poolelt viigistas seisu ja lisasid hiljem veel neli tabamust, vahendab jalgpall.ee.
„Teadsime, et Soome on tugev ja nad mängisid hästi. Ootasime seda, et nad tulevad agressiivselt peale ja tahavad võimalikult palju väravaid lüüa, sest turniiri kokkuvõttes on väravate vahe oluline. Nad ründasid küll hästi, aga samas oleksime olnud võimelised ka vähem väravaid endale laskma, sest hoidsime suurema osa mängust kaitseblokki hästi koos. Kahjuks viimastel minutitel ei suutnud nii distsiplineeritud olla. Üks osa võis olla väsimus, aga vastased tegid ka palju vahetusi ja tõid lõpus sisse paar põhimängijat, kes sel korral mängu ei alustanud. Nemad kindlasti lisasid ka rünnakutele jõudu juurde,” võttis peatreener Kaidi Jekimova lühidalt kohtumise kokku.
Eesti järgmine vastane alagrupis on Austria, kellega kohtutakse 23. oktoobril kell 13.00. Austria peab oma esimese kohtumise täna, kui kell 18.00 algavas mängus minnakse vastamisi Slovakkiaga.