Vapruse vastu kahjuks kaotus

Autor: Alver, 15 september, 2018

Üheksanda kaotuse järjest saanud esindus tunnistas tabeli viimaste kohtumises Pärnu JK Vapruse 1:3 paremust.

FC Kuressaare läks Pärnu staadionil Rasmus Saare 15. minuti tabamusest kohtumist 1:0 juhtima. “Alustasime hästi,” märkis peatreener Jan Važinski. “Olime palliga enesekindlad, nende pressing ei toiminud ja lõime värava. Aga pärast kolmekümnendat minutit hakkasid mehed tegelema otsustega, mis kujutasid mängule liiga suurt ohtu ja vastased said pressi peale.”

Nii lasti esimese poolaja üleminutil võõrustajatel Gegi Kekua karistuslöögist viigistada. “Lasime vastasel mängu sisse saada ja löök oli meisterlik,” tõdes Jan Važinski.

Kekua oli ka mees, kes pärnakad 62. minutil 2:1 juhtima viis. Lõppskoori vormistas Rolando Tiismaa 87. minutil. “Keskendumine oli puudulik ja me oleks pidanud jätkama nii nagu korra esimesel poolajal. Teisel poolajal oli võrdne mäng, aga tegime taas lubamatuid asju. Üritasime lõpuni ja kolmanda värava said nad kontrast,” lausus Važinski.

  1. augustil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil

Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 222

Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare 3:1 (1:1)

Väravad: 45+2., 61. Gegi Kekua, 87. Ronaldo Tiismaa – 15. Rasmus Saar

Hoiatused: 31. Magnus Villota

Pärnu JK Vaprus: Richard Aland, Tõnis Vihmoja, Uku Kõrre, Magnus Villota, Rasmus Ilves, Enrico Veensalu, Karl Anton Sõerde (77. Rauno Tutk), Juhan Jakobson, Reno Mark, Gegi Kekua (83. Robyn Hallmere), Ronaldo Tiismaa (88. Jaak-Peeter Oja).

Varus: Hendrik Vainu, Rauno Tutk, Robyn Hallmere, Rocco Mõtt, Jaak-Peeter Oja.

FC Kuressaare: Ingmar Krister Paplavskis, Alari Saar, Ranon Kriisa, Märten Opp (73. Karmo Paju), Mairo Miil, Rasmus Saar, Sander Seeman, Sander Laht, Oliver Rass (79. Reivo Vinter), Maarek Suursaar (67. Karl Ivar Maar), Elari Valmas.

Varus: Karl Ivar Maar, Karmo Paju, Margus Rajaver, Reivo Vinter.

Peakohtunik: Roomer Tarajev

Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Veiko Mõtsnik

Neljas kohtunik: Viljar Pennert