U17-Eliitliigas tuli tunnistada liidri paremust

FC Kuressaare U17 Eliitliiga võistkonna kuuemänguline kaotusteta seeria lõppes teisipäeval, kui Salme staadionil kaotati liiga liidrile FC Nõmme Unitedile 0:6.

Treener Jan Važinski ütles, et nii kehvalt mängiti viimati kevadel, kui meeskonna vorm polnud kõige parem. „Vastane polnud nüüd ka eriliselt hea, aga meie mäng oli väga halb,“ tõdes ta.

FC Kuressaare kaotas juba esimese poolaja 0:5, kusjuures kõik väravad löödi 23 minutiga. „Ma ei saa aru, kuidas me nii ära vajusime,“ kurtis Važinski. „Tahtmine ja häälestus olid korralikud, aga väljakul ei tulnud kavandatust midagi välja. Muidugi andis tunda ka Maarek Suursaare puudumine.“

Mängiti koosseisus: Martin Lonn, Marko Namm, Reivo Vinter, Sander Süld, Lauri Tõkke, Gustav Juurikas (60. Karl Arge), Edmond Salong, Aleks Lesk (41. Gert Mandel), Danel Tiirats, Mario Stern ja Tanel Noot.

Järgmine mäng on poistel juba nädala pärast, kui 20. augustil kohtutakse Salme staadionil Kohtla-Järve JK Järvega.