U-17 Eliitliigas lõpetati kaheksandal kohal

U-17 Eliitliigas kaotas FC Kuressaare teisipäeval Tartus JK Tammekale 1:7 ja lõpetas meistrivõistlused kaheksanda kohaga.

„Viimased mängud on olnud meie jaoks rasked, väsimus on kõva ja koosseisuga olid probleemid,“ tõdes treener Jan Važinski.

Esimese poolaja kaotasid saarlased 0:4. Kodumeeskond mängis allatuult ja lõi kauglöökidest kolm väravat. Saarlased said auvärava kirja 65. minutil, kui Tanel Noot tegi seisuks 1:5.

„Teisel poolajal oli meie mäng lõbusam, ründasime rohkem, aga lõpus hakkas ka pikk sõit tunda andma,“ rääkis Jan Važinski.

Tartus mängiti koosseisus: Martin Lonn, Karl Pruul, Kert Mandel, Sander Süld, Reivo Vinter, Karl Arge, Martin Erlenbach, Aleks Lesk, Edmond Salong, Marko Namm ja Tanel Noot.

Võistkond kogus meistrivõistlustel 18 mänguga 17 punkti, mis andis turniiritabelis kaheksanda koha. Kokku saadi 4 võitu, 5 viiki ja 9 kaotust, väravate vahega 32:60. Suurim väravakütt oli Maarek Suursaar 16 tabamusega.