U-17 Eliitliigas Levadiale vastu ei saadud

U17 Eliitliigas lasid FC Kuressaare poisid võõrsil eelviimase vooru kohtumises tabelis teist kohta hoidval Tallinna FC Levadial lüüa endale esimese poolaja keskel kümne minutiga viis väravat ja lõpuks tuli vastu võtta suur 0:7 (0:5) kaotus.

„Mängisime 15 minutit hästi ja siis see juhtus, ei oskagi täpselt öelda miks,“ rääkis treener Jan Važinski. „Keegi ei oodanud sellist põrumist, ei mina ega mängijad.“

Võõrustajad lõid viis vastuseta väravat 15. ja 25. minuti vahel. „Oli palju eksimusi,“ tõdes Važinski. „Väsimus, keskendumine, distsipliin ja individuaalsed eksimused. Tunda andis ka see, et meil oli kolm põhimängijat erinevatel põhjustel väljas.“ Mario Stern ja Danel Tiirats jäid mängust eemale terviseprobleemidega, Maarek Suursaar kandis mängukeeldu.

Kuigi teisel poolajal oli mäng rahulikum ja võrdsem, suutis Levadia lüüa kohtumise lõpus veel kaks väravat ja võita 7:0.

Oma viimase kohtumise mängib FC Kuressaare järgmisel teisipäeval Tartus Annelinna kunstmurul JK Tammekaga.

Levadia I vastu mängisid: Martin Lonn, Marko Namm (41. Gustav Juurikas), Kert Mandel, Sander Süld, Reivo Vinter, Karl Arge, Edmond Salong, Erko Ollema (60. Lauri Tõkke), Aleks Lesk, Kristofer Aljaste (52. Martin Salf), Tanel Noot.