U-17 hooaeg algas napi kaotusega Pärnu JK vastu

U-17 Eliitliiga II liigas oma avamängu teinud FC Kuressaare tunnistas võõrsil Pärnu JK 2:1 paremust.

Pärnu kunstmuruväljakul mängitud kohtumine algas saarlastele hästi, sest juba 8. minutil asuti Timmo Tolli väravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal said vastased initsiatiivi ja lõid kaks väravat vastu.

„Pärnu oli seekord parem, aga sats pole nii tugev, et me neid kodus ei võiks võita,“ rääkis treener Sander Viira. „Kõik pingutasid, aga parandamiskohti on igas asjas. Kahju, et mõni mees ei tulnud kohale ja vedas mind alt.“

Eelmise aasta võistkonnast oli seekord rivistuses vaid kaks mängijat, kõik ülejäänud on uued. „Ega tulemust nii väga ei ootagi, oluline on poiste areng,“ märkis Sander Viira.

Mängisid: Garel Muul, Enry Metsmaa, Marcus Põder, Jaanis Kannik, Karl Sirel, Mihkel Rasu, Alex Salong, Aivar Jäns, Ken Kirs, Mattias Rihvk, Timmo Toll.

Varus: Risto Kaseorg, Sten-Erik Liiv