2007 sündinud poiste esimeste mängude kokkuvõte

2007

2007 poisid mängivad sel aastal esmakordselt liigasüsteemi, kus iga vastasega madistatakse korra koduväljakul ja võõral väljakul.

Alustasime kohtumisega Paide LM Türi vastu, kus vastasele väga sõnaõigust ei antud, ning saime enda mängu kohe hästi käima. Suutsime palli enda valduses hoida ja enamus asjad, millega trennis oleme vaeva näinud, ka õnnestusid. Tulemuseks 18:2 võit.

Teises kohtumises külastas meid Pärnu JK Vapruse meeskond. Kohtumine toimus väga ekstreemsetes ilmastikutingimustes, kus poisid said tunda vihma, rahet ja kõva tuult! Sellest hoolimata andsid poisid endast maksimumi ja kellegi suust virisemist kuulda ei olnud. Sarnaselt esimesele mängule, suutsime kohe algusest enda mängu peale suruda ja alustasime kiire väravaga. Keskendusime rohkem kaitsetegevusele ja väljakul üksteise abistamisega. Poisid said antud ülesannetega hästi hakkama ja tasuks 10:0 võit.

Kolmandas voorus sõitsime esimesele võõrsilmängule Vändrasse, kus kohtusime sealse Vändra JK Vaprusega.

Selles mängus andis kohe algusest saadik tunda, et poisid mängisid esimest korda muruväljakul ja eksisime palju lihtsates olukordades. Mänguks valmisolek ei olnud sama, mis koduväljakul, ja vastased olid seda kärmed ära kasutama. Teist poolaega alustasime palju paremini ja saime mängu ilusti sisse, aga kahjuks esimesel poolajal tehtud vead ja sisse lastud 6 väravat sundisid sellest mängust vastu võtma väga õpetliku 1:8 kaotuse.

Üldjoontes võib hooaja algusega rahule jääda ning igal mängul saame targemaks ja vajalike kogemusi juurde!