U-11 hooaeg algas edukalt

2006

Laupäeval, 16. aprillil mängisid 2006. a poisid oma selleaastased esimesed liigamängud ja vaatamata sombusele ning vihmasele ilmale algas poiste hooaeg edukalt.

Esimesena mängisid Kure II võistkonna poisid Pärnu JK I-ga. Esimene poolaeg lõppes seisuga 2:3.  Teine poolaeg oli edukam ning mängu lõppseisuks kujunes 6:4. Väravad Martin Sagor 5, Karmo Metsmaa 1.

FC Kuressaare II eest mängisid: Õunpuu Mark, Kubjas Markus, Ots Ottomar, Metsmaa Karmo, Arula Kristofer, Vahenurm Rasmus, Kilumets Raul, Salong Gerret, Maimann Germo, Sagor Martin

Teisena astusid võistlustulle Kure I tiimi poisid, kes mängisid Pärnu JK II vastu. Terve esimese poolaja toimus mäng vastaste värava all ja mängu domineerisid saarlased. Kuid siiski lõppes esimene poolaeg seisuga 0:0. Teine poolaeg algas hästi ning tõi oodatud väravad. Mängu lõppseisuks 5:0. Väravate autorid Tristan Tasa 2, Risto Tahk 2, Mattias Opp 1.

FC Kuressaare I mängis koosseisus: Haamer Johann, Leedo Kristofer, Liiva Karl, Kallas Jan, Tasa Tristan, Kähari Kristofer, Opp Mattias, Leppik Andre, Tahk Risto, Kivi Robert

Kokkuvõtte autor: Evelin Tasa