U-11 alustas augustit võidukalt

Augusti alguses Kuressaare Jalgpallistaadionil mängitud U-11 seitsmenda vooru mängus kohtusid FC Kuressaare ja Vändra JK Vapruse poisid.

Pärast pikemat liigamängudest puhkust mängisime kodus Vändra JK Vapruse vastu.
Võõrsil samade vastaste vastu mängides, pidime vastaste 1:7 paremust tunnistama.  Seekord sai poistele ülesandeks antud kohene valmisolek mängu esimest minutist, sest viimastes mängudes oleme just mängu alguse uimased olnud ja endale palju väravaid lasknud lüüa. Kahjuks läks sedasi ka seekord, kui 10 minutiga lasime endale 2 väravat lüüa. Poolaja teises pooles ärkasime ja suutsime juba palli vallata ja läbi selle vastaste värava all ohtlikud olla. Poolaja pausile läksime 1:3 kaotusseisus.

Teist poolaega alustasime palju isukamalt ning suutsime enda mängu kohe peale suruda. Vändra poistele enam palju ruumi toimetada ei antud ja suutsime kiirelt mänguseisu viigistada. Poolaja keskel mäng võrdsustus ja väljakul käis korralik lahing, mõlemad võistkonnad tahtsid ennast kehtestada. Õnneks suutsime seekord meie natukene tugevamad olla ning tänu väga heale teisele poolajale magusa 5:4 võidu võtta.