Tuule Cupi võidud Lümandasse ja Vanalinna kooli

Autor: Alver, 15 mai, 2018

Tuule Cup 5.-7. klassi poistele võitis Lümanda, Kahtla ja SÜG-i ees.

Aste – Kahtla 0:2 0:1 Oliver Valk, 0:2 Raigo Rei

Lümanda – VLK 1:1 0:1 Andero Kivi, 1:1 Uku Kassuk

Aste – Lümanda 0:3 0:1 Rando Tarkmeel, 0:2 Uku Kassuk, 0:3 Joosep Lonks

SÜG – Kahtla 0:2 0:1 Raigo Rei, 0:2 Oliver Valk

Aste – SÜG 1:4 1:0 Käen, 1:1, 1:3 Gendro Umber, 1:2 Karl-Sander Vaga, 1:4 Rasmus Mäeorg

VLK – Kahtla 1:2 0:1 Raigo Rei, 0:2 Oliver Valk, 1:2 Andero Kivi

Lümanda – SÜG 0:1 0:1 Rasmus Mäeorg

Aste – VLK 0:5 0:1, 0:2, 0:3 Andero Kivi, 0:4, 0:5 Holger Ojaküla

SÜG – VLK 2:4 0:1, 1:2 Adero Kivi, 1:1 Martin Truverk, 2:2 Karl-Sander Vaga, 2:3, 2:4 Holger Ojaküla

Kahtla – Lümanda 0:5 0:1 Gert Lonks, 0:2, 0:3 Joosep Lonks, 0:4 Rando Tarkmeel, 0:5 Uku Kassuk

3.-4. koht VLK – SÜG 2:2 (penaltid 2:3) 1:0 Holger Ojaküla, 1:1 Gendro Umber, 1:2 Marin Truverk, 2.2 Andero Kivi

1.-2. koht Kahtla – Lümanda 1:5 0:1, 0:2, 0:3 Rando Tarkmeel, 1:3 Joosep Lonks o.v, 1:4, 1:5 Joosep Lonks

Lümanda põhikool: Juhan Tuulik, Uku Kassuk, Gert Lonks, Mark Lonks, Joosep Lonks, Rando Tarkmeel

Kahtla lastead-põhikool: Tormi Koppel, Raigo Rei, Kaspar Raudsik, Oskar Link, Oliver Valk, Aramis Kaljuste, Robert pihl, Andre Janter

SÜG: Karl-Sander Vaga, Joosep Kobin, Laur Palijenko, Gendro Umber, Martin Truverk, Rasmus Mäeorg, Artur Kuning

Vanalinna kool: Andero Kivi, Andri Rõõmus, Markus Tamm, Holger Ojaküla, Otto Kokk, Rasmus Koplimäe

Tuule Cup 6.-9. klassi poistele võitis Vanalinna kool, SÜG-i ja Lümanda ees.

VLK – KG 2:0

Lümanda – Kahtla 5:0

SÜG – Lümanda 1:0

Kahtla – KG 2:1

VLK – SÜG 0:2

Lümanda – KG  2:4

Kahtla – VLK 1:7

SÜG – KG 1:1

VLK – Lümanda 5:0

SÜG – Kahtla 5:1

3.-4. koht KG – Lümanda 0:0 (3:4 penaltid)

1.-2. koht SÜG – VLK 1:1 (1:3 penaltid)

Vanalinna kool: Andero Kivi, Romet Vahter, Märten Salong, Ken Kirs, Henry Hõbe, Erich Hõbe, Robin Ivanov

SÜG: Joonas Prii, Paul Antsaar, Karl-Martin Kuusk, Siim Himmist, Gregor Ruttu, Karl Sander Vaga, Raul Tahk

Lümanda põhikool: Juhan Tuulik, Uku Kassuk, Gert Lonks, Mark Lonks, Joosep Lonks, Rando Tarkmeel, Kristo Ninn