Tuule Cup’i poiste finaaletapi võitis Vanalinna Kool

Autor: Katry, 5 mai, 2016

5.mail peeti uuel Kuressaare kunstmurustaadionil Tuule Cup 2016 finaaletapp poiste 5.-7. klasside arvestuses ja 8.-9. klasside arvestuses. Mõlema vanusegrupi parimaks olid Kuressaare Vanalinna Kooli poisid.

5-7 klass
DSC_0472 DSC_0470 DSC_0474 

I koht VLK
II koht KG
III koht Lümanda
4. koht  Kahtla
5. koht SÜG
6. koht Leisi

Parim mängija: Ken Kirs (Vanalinna Kool)
Parim väravakütt: Oliver Valk (Kahtla Lasteaed-Põhikool)
Parim väravavaht: Harald Nurmik (Kuressaare Gümnaasium)

Mängud

  1. 00-09.12 Leisi- Kahtla 0:5
    0:1 Rei; 0:2 Noa; 0:3 Valk; 0:4 Valk; 0:5 Valk
  2. 09:15-09:27 SÜG-Lümanda 0:1 Ninn
  3. 09:30-09:42 VLK- Mäng 2. võitja Kahtla
    1:0 Hõbe; 2:0 Kirs; 3:0 Salong
  4. 09:45-09:57 KG- mäng 2 võitja Lümanda 1:0 Sepp
  5. 10:00-10:12 Mäng 1 kaotaja – Mäng 2 kaotaja Leisi- SÜG 1:3
    0:1 Koppel; 0:2 Tahk; 1:2 Sarapuu; 1:3 Armus
  6. 10:15-10:27 mäng 3 kaotaja- Mäng 4 kaotaja (3-4 koht) Kahtla- Lümanda 2:3
    1:0 Mägi; 1:1 Joosep Lonks; 2:1 Rei; 2:2 Ninn; 2:3 Joosep Lonks
  7. 10:30-10:42 mäng 1 kaotaja- mäng 2 kaotaja (5-6 koht) Leisi- SÜG
    0:1 Tahk; 1:1 Uussaak; 1:2 Himmist; 1:3 Koppel; 2:3 Sarapuu; 2:4 Prii
  8. 10:30-10:42 VLK- KG 1:0 Kirss

Koosseisud:

Vanalinna Kool: Romet Vahter; Henry Hõbe; Erich Hõbe; Märten Salong; Robin Ivanov; Ken Kirs; Sten Kirs; Rando Rosljuk.

Kuressaare Gümnaasium: Harald Nurmik, Andree Goidin, Karl-Oliver Sepp, Riko Toll, Kris-Kristofer Burk, Marcus Puust

Lümanda Põhikool: Joosep Lonks, Rando Tarkmeel, Gert Lonks, Mark Lonks, Kristo Ninn, Markus Melnik.

Kahtla Lasteaed-Põhikool: Henry Noah Mägi, Raigo Rei, Tormi Koppel, Kaspar Raudsik, Ronald Antsaar, Oliver Valk, Oskar Link, Rando Nõmm.

Saaremaa ÜG: Markus Armus, Joonas Prii, Kaarel Vokk, Raul Tahk, Gregor Ruttu, Karl-Martin Kuusk, Mihkel Keso, Andre Koppel, Siim Andres Himmist, Martin Vesberg.

Leisi Keskkool: Lauri Lakkur, Siim Sarapuu, Raigo Lorius, Markkus Erin- Uussaar, Ats Rosenfeld, Egert Humal.

8.-9. klass

DSC_0533 DSC_0531 DSC_0535

I koht VLK
II koht Lümanda
III koht KG II
4. koht KG I
5. koht KG III
6. koht SÜG I
7. koht Kahtla
8. koht SÜG II

Parim mängija Marat Lõsõi (Vanalinna Kool)
Parim väravavaht
Sander Suurna (Lümanda)
Parim väravakütt Marcus Põder (KG II)

Koosseisud:

Vanalinna Kool: Ken Kirs; Romet Vahter; Henry Hõbe; Aivar Jäns; Andero Miil; Aleksander Lember; Marat Lõsõi

Lümanda: Mihkel Kiks; Karl-Alder Kuivjõgi; Sander Lonks; Markus Melnik; Kristo Ninn; Stiiven Sirgo; Sander Suurna; Rando Tarkmeel.

KG II: Jaanis Kannik; Kevin Pärn; Marcus Põder; Risto Kaseorg; Sten-Erik Liiv; Timmo Toll.

KG I: Rait Õisnurm; Karl Sirel; Peeter Tiitson; Endry Metsmaa; Markus Juursoo; Andree Goidin.

KG III: Emil Lepp; Illar Kahest; Eke Ao Nettan; Karl Jõgi; Rauno Rauniste; Magnus Voogla; Aleksander Tõru; Jaan Kask.

SÜG I: Mattias Rihvk; Reiko Mäeorg; Mihkel Rasu; Karl-Hendrik Tammkivi; Egert Vilter; Sander Vilter; Garel Muul; Henri Paomees; Karl-Gustav Uustulnd.

Kahtla Lasteaed- Põhikool: Aare Peeker; Daniel Nõmm; Ants Luup; Uku Pärtel Rand; Henry Noah Mägi; Tormi Koppel; Raigo Rei.

SÜG II: Kerman Keerd; Mihkel Ait; Jass Saarkoppel; Mihkel Lõuk; Ian Felix Post; Cevin Vahter.

Mängud

  1. 11.00 VLK-KG3   (väljak 1)       5:0
    1:0 Lõsõi; 2:0 Lember; 3:0 Lember; 4:0 Kirs; 5:0 Jäns
    2.  11.00  KG2-KAHTLA (väljak 2) 6:0
    1:0 Põder; 2:0 Toll; 3:0 Pärn; 4:0 Põder; 5:0 Kannik; 6:0 Põder
    3.  11.18  SÜG1-LÜMANDA     (väljak 1)    1:4
    0:1 Sirgo; 1:1 Mäeorg; 1:2 Lonks; 1:3 Kuivjõgi; 1:4 Kuivjõgi
    4.   11.18 KG 1-SÜG 2 (väljak 2) 4:0
    1:0 Metsmaa; 2:0 Õisnurm; 3:0 Õisnurm; 4:0 Õisnurm;
    5.  11.36  mäng1 kaotaja-mäng2 kaotaja   (väljak 1) KG III- Kahtla 2:2 (Penaltid 3:2 KG III)
    1:0 Voogla; 1:1 Mägi; 1:2 Peeker; 2:2 Nettan
    6.  11.36 mäng1 võitja-mäng2 võitja (väljak 2) VLK- KG II 2:1
    0:1 Pärn; 1:1 Lõsõi; 2:1 Lõsõi
    7.  11.54  mäng 3 võitja-mäng4 võitja (väljak 1) Lümanda- KG I 1:1 (Penaltid 3:2)
    1:0 Õisnurm; 1:1 Sirgo
    8. 11.54 mäng3 kaotaja-mäng4 kaotaja (väljak 2) SÜG I- SÜG II 5:0
    1:0 Paomees; 2:0 Mäeorg; 3:0 Rihvk;4:0 Mäeorg; 5:0 Paomees
    9.  12.12  mäng5 kaotaja-mäng 8 kaotaja (7-8 k) (väljak 1) Kahtla- SÜG II 3:1
    0:1 Vahter; 1:1 Mägi; 2:1 Mägi; 3:1 Mägi.
    10. 12.12  mäng5 võitja-mäng8 võitja (5-6 k)  (väljak 2) KG III- SÜG I 1:0
    1:0 Jõgi
    11.  12.30  mäng 6 kaotaja-mäng7 kaotaja  (3-4 k) (väljak 1) KG II- KG I 3:0
    1:0 Põder; 2:0 Põder; 3:0 Kannik
    12.  12.48 mäng 6 võitja-mäng 7 võitja  (1-2 k) (väljak 1) VLK- Lümanda 2:1
    1:0 Lõsõi; 1:1 Tarkmeel; 2:1 Lõsõi