Tuule Cup’i 5.-7. klassi poiste I etapi võitis Lümanda põhikool

Autor: Katry, 30 jaanuar, 2018

Turniiritabel: 1. Lümanda 21, 2. VLK 13, 3. Kahtla 13, 4. KG I 11, 5. SÜG 9, 6. KG II 7, 7. Aste 4 ja 8. Kaali 1 punktiga.

Koosseisud:

VLK: Andri Rõõmus, Andero Kivi, Markus Tamm, Holger Ojaküla, Kaspar Esko, Otto Kokk.

KG I : Karl Karlos Burk, Jasper Haamer, Karlos Tänav, Indrek Mäeots, Raul Arus, Kregor Koppel.

KG II: Markus Kubjas, Tristan Tasa, Kristofer Leedo, Janar Vahter, Karmo Metsmaa, Kerdo Koppel, Karl Liiva, Mark Õunpuu, Sander Sirel, Mattias Opp, Martin Sagor, Karl-Ottomar Ots, Stefan Važinski.

SÜG: Karl Sander Vaga, Martin Truverk, Rasmus Mäeorg, Joosep Kobin, Artur Kuning, Gendro Umber, Laur Palijenko.

Kaali: Evert Põllu, Kevin Teär, Marten Sink, Ander Aus, Henri Aus.

Kahtla: Tormi Koppel, Raigo Rei, Oliver Valk, Oskar Link, Andre Janter, Robert Pihl.

Lümanda: Gert Lonks, Mark Lonks, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks, Uku Kassuk, Juhan Tuulik.

Aste: Kristofer Käen, Janari Paju, Kristjan Raamat, Rasmus Mänd, Kris Nook, Tauri Kungla, Kevin Zenkevics.

Mängud:

  1. 9.30 LÜMANDA – ASTE 2:0 (1:0- Joosep Lonks, 2:0 Gert Lonks)
  1. 9.39 KAHTLA – KAALI 5:0 (1:0 Oliver Valk; 2:0 Oskar Link; 3:0 Raigo Rei; 4:0 Oliver Valk; 5:0 Oliver Valk)
  1. 9.48 KG 2- VLK 1:1 (1:0 Karmo Metsmaa; 1:1 Markus Tamm)
  1. 9.57 KG 1 – SÜG 0:0
  1. 10.06 ASTE – KAHTLA 0:1 (0:1 Oskar Link)
  1. 10.15 KG 2 – LÜMANDA 0:1 (0:1 Rando Tarkmeel)
  1. 10.24 KG 1 – KAALI 5:0 (1:0 Karl Karlos Burk; 2:0 Indrek Mäeots; 3:0 Karlos Tänav; 4:0 Gregor Koppel; 5:0 Indrek Mäeots)
  1. 10.33 VLK – SÜG 1:0 (1:0 Andri Rõõmus)
  1. 10.42 ASTE – KG 2 0:1 (0:1 Karmo Metsmaa)
  1. 10.51 LÜMANDA – KG 1 4:0 (1:0 Rando Tarkmeel; 2:0 Rando Tarkmeel; 3:0 Gert Lonks; 4:0 Uku Kassuk)
  1. 11.00 VLK – KAHTLA 1:0 (1:0 Andero Kivi)
  1. 11.09 SÜG – KAALI 5:0 (1:0 Karl-Sader Vaga; 2:0 Martin Truverk; 3:0 Karl Sander Vaga; 4:0 Karl Sander Vaga; 5:0 Karl Sander Vaga)
  1. 11.18 ASTE – VLK 0:4 (0:1  Andero Kivi; 0:2 Andero Kivi; 0:3 Holger Ojaküla; 0:4 Andero Kivi)
  1. 11.27 KG 2 – KAHTLA 0:1 (0:1 Oliver Valk)
  1. 11.36 LÜMANDA – KAALI 7:0 (1:0 Joosep Lonks; 2:0 Joosep Lonks; 3:0 Joosep Lonks; 4:0 Uku Kassuk; 5:0 Uku Kassuk; 6:0 Gert Lonks; 7:0 Joosep Lonks)
  1. 11.45 KG 1 – ASTE 1:0 (1:0 Karlos Tänav)
  1. 11.54 SÜG – KAHTLA 1:1 (0:1 Oliver Valk; 1:1 Gendro Umber)
  2. 12.03 KAALI – KG 2 1:1 (1:0 o.v; 1:1 Karmo Metsmaa)
  1. 12.12 KG 1 – VLK 2:1 (0:1 Andero Kivi; 1:1 Karl Karlos Burk; 2:1 Karl Karlos Burk)
  1. 12.21 LÜMANDA – SÜG 3:1 (0:1 Laur Palijenko; 1:1 Rando Tarkmeel; 2:1 Rando Tarkmeel; 3:1 Uku Kassuk)
  1. 12.30 KG 2 – KG 1 1:1 (0:1 Gregor Koppel; 1:1 Tristan Tasa)
  1. 12.39 ASTE – SÜG 0:1 (0:1 Karl-Sander Vaga)
  1. 12.48 LÜMANDA – KAHTLA 2:0 (1:0 Joosep Lonks; 2:0 Rando Tarkmeel)
  1. 12.57 ASTE – KAALI 2:0 (1:0 Rasmus Mänd; 2:0 Kristjan Raamat)
  1. 13.06 KG 2 – SÜG 1:1 (0:1 Karl Sander Vaga; 1:1 Mattias Opp)
  1. 13.15 VLK – KAALI 3:0 (1:0 Andero Kivi; 2:0 Andero Kivi; 3:0 Andero Kivi)
  1. 13.24 KAHTLA – KG 1 1:0 (1:0 Oliver Valk)
  1. 13.33 LÜMANDA – VLK 2:0 (1:0 Joosep Lonks; 2:0 Rando Tarkmeel)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga