Tuule Cup 2016 tüdrukute finaaletapi parimateks olid Lümanda ja SÜG I.

Autor: Katry, 28 aprill, 2016

Tuule Cup tüdrukute finaaletapi võitis 5.-7. klasside arvestuses Lümanda, 8.-9. klasside arvestuses oli parimaks SÜG I.

13101415_10153547464466935_742232517_n

Mõlemas vanuseklassis osales 4 võistkonda.

 

5.-7. klass 

Osalejad:
Aste: Kätriin Kaunis, Brittani Venda, Elisa Geier, Liisa Šklennik, Karme-Liisa Tall.
SÜG: Luise Vevers, Karmen Kelsi Kruut, Johanna Priske, Triinu Eliise Põld, Karola Soe, Elisabeth Vaarik
Lümanda: Eva Ratas, Kerli Kask, Victoria Vihman, Edith Ly Lindau, Marii Silts, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles.
KG: Kristina Teern, Annabel Metsalu, Kerttu Aru, Säde Leen Holm, Birta Munk.

Järjestus:
I koht Lümanda 5p (väravate vahe 4:0)
II koht Saaremaa Ühisgümnaasium 5p (väravate vahe 5:2)
III koht Kuressaare Gümnaasium 5p (väravate vahe 5:3)
IV koht Aste 0p

Parim väravavaht: Johanna Priske (SÜG)
Parim väravakütt: Kristina Teern (4 väravat) (KG)
Parim mängija: Eva Ratas (Lümanda)

Mängud:
1. ASTE-SÜG 0:3
Triinu Eliise Põld 0:1
Luise Vevers 0:2
Triinu Eliise Põld 0:3
2. KG-LÜMANDA 0:0
3. ASTE-LÜMANDA 4:0
Eva Ratas 1:0
Kerli Kask 2:0
Kerli Kask 3:0
Kerli Kask 4:0
4. SÜG-KG 2:2
Luise Vevers 1:0
Annabel Metsalu 1:1
Luise Vevers 2:1
Kristina Teern 2:2
5. ASTE-KG 1:3
Kristina Teern 0:1
Kristina Teern 0:2
Kristina Teern 0:3
Elisa Geier 1:3
6.LÜMANDA-SÜG 0:0

8-9 klasside arvestus

Osalejad:
SÜG II: Luise Vevers, Karmen Kelsi Kruut,  Triinu Eliise Põld, Karola Soe, Elisabeth Vaarik.
SÜG I: Gendra Allikmaa, Huberta Karma, Grete Jõgi, Marilis Remmel, Agathe Kriska, Johanna Priske.
Lümanda: Eva Ratas, Kerli Kask, Victoria Vihman, Edith Ly Lindau, Marii Silts, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Lisett Nurja.
KG: Kristina Teern; Gerly Ots, Sandra Aav, Rahel Kirs, Tregetter Ling, Maike Kadaja; Katarina Bortnikov, Grete Neilinn.

Järjestus:
I koht Saaremaa Ühisgümnaasium I 7 p (väravate vahe 10:3)
II koht Kuressaare Gümnaasium 7 p (väravate vahe 5:2)
III koht Lümanda 3 p
IV koht Saaremaa Ühisgümnaasium II 0p

Parim mängija: Sandra Aav (KG)
Parim väravavaht: Victoria Vihman (Lümanda)
Parim väravakütt: Marilis Remmel 5 väravat (SÜG)

Mängud
1. SÜG I-SÜG II 6:1
Agathe Kriska 1:0
Marilis Remmel 2:0
Gendra Allikmaa 3:0
Marilis Remmel 4:0
Marilis Remmel 5:0
Elisabeth Vaarik 5:1
Agathe Kriska 6:1
2. KG-LÜMANDA 2:1
Gerly Ots 1:0
Sandra Aav 2:0
Eva Ratas 2:1
3. LÜMANDA-SÜG II 3:0
Eva Ratas 1:0
Eva Ratas 2:0
Eva Ratas 3:0
4. SÜG I-KG 1:1
Gendra Allikmaa 1:0
Gerly Ots 1:1
5. KG-SÜG II 2:0
Sandra Aav 1:0
Katarina Bortnikov 2:0
6. LÜMANDA-SÜG I 1:3
Marilis Remmel 0:1
Gendra Allikmaa 0:2
Lisett Nurja 1:2
Marilis Remmel 1:3