Treener jäi meeskonna avamängu mängupildiga rahule

Autor: Alver, 6 jaanuar, 2018

Esindusmeeskond alustas Tallinnas EJL jalgpallihallis taliturniiri FC Flora duubli vastu küll 0:3 kaotusega, kuid treener Jan Važinski sõnul võib mängupildiga üldiselt rahule jääda.

Jan Važinski ütles, et mäng oli esimese tõsise treeningnädala pealt ja mõlemal poolajal mängiti erineva koosseisuga. “Tööd on vaja muidugi veel palju teha,” tõdes ta. “Eeskätt tuleb füüsilises vormis juurde panna, aga ka realiseerimist tuleb parandada. Üritame järgmisel nädalal veel juurde panna.”

Alustati eeldatava põhirivistusega ning mängisid Ingmar Paplavskis, Mairo Miil, Mario Pruul, Elari Valmas, Sander Viira, Sander Laht, Sander Seeman, Karl Ivar Maar, Mario Stern, Eerik Poopuu ja Maarek Suursaar.

“Esimese poolajaga võib rahul olla,” märkis ta. “Domineerisime ja valdasime palli, meil oli ka kolm-neli head väravavõimalust. Muidugi on mul meestele ka pretensioone, kuid pigem on see nüanssides.”

Teisel poolajal said võimaluse Rait Hansen, Kristo Kallas, Märten Opp, Karl Sirel, Miikael Tuus, Karmo Paju, Margus Rajaver, Georg Ander Sild, Danel Tiirats ja Reiko Mäeorg, ainsana tegi kogu kohtumise kaasa Elari Valmas.

Jan Važinski hinnangul ei tehtud ka teisel poolajal halba mängu, oli võimalusi ka värav lüüa. Lõpuks jõudsid siiski sihile Flora mehed, kes tegid skoori 68., 87. ja 88. minutil. “Eks meie koostöö jättis soovida, aga kõik mehed andsid endast parima,” lausus ta.