Teise poolaja algus võttis Transi vastu võimaluse

FC Kuressaare suutis koduväljakul Narva Transile vastu seista terve poolaja, kuid mängu saatus otsustati kohe pärast vaheaega, kui külalised lõid kiirelt kaks väravat ja võitsid kohtumise 3:0.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises lõid külalised teise poolaja alguses kolme minutilise vahega kaks väravat. Kõigepealt lõi Aleksandr Zakarljuka kauni kauglöögi tagumisse ristnurka. Seejärel eksis palli lahtimängimisel väravavaht Roland Kütt ja Dmitri Barkov lõi 2:0. Lõppseisu vormistas Eduard Golovljov teisel üleminutil.

“Esimesel poolajal oli kõik kontrolli all ja mängisime hästi,” märkis peatreener Jan Važinski. Riietusruumis rääkisime, et peame olema kohe valmis. Esimene värav tuli väga heast löögist, kuid pressing oli meie poolt lahja. Nad mängisid nurgalöögist kaks korda ühte moodi, esimene kord ta tsenderdas, aga teist korda lõi peale. Me lootsime, et toimib nii nagu varem. Nii said, mis tahtsid.”

Jan Važinski sõnul oli Transi teine värav kingitus, kuid samas tegi Roland Kütt hea partii ja päästis meeskonda paljudes olukordades. “Kahjuks rünnakul ei õnnestunud meil midagi luua, kui esimesel kolmandikul saime palli käima, siis teravust luua ei suutnud,” tõdes ta.

Kuressaare poolkaitsja Margus Rajaver ütles, et igas mängus minnakse punktide järele ja nii ka Transi vastu, aga kahjuks tuli jälle kuiv kaotus. “Täna oli meil laupäevaga võrreldes täitsa teine koosseis, kuna on tööpäev. Mängijad on haiged, vigased või tööl. Mängime nende meestega, kes meil on, ja täna jäi päris palju puudu,” rääkis ta.

“Ma ei tea, millest see tuleb, aga meile on teise poolaja esimesel viiel või seitsmel minutil päris palju väravaid löödud. Täna olid täiesti lapsikud vead, oleks võinud need väga lihtsalt ära hoida.”

Premium liiga 25. voor

1. augustil kell 18.30 Kuressaare linnastaadionil

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 140

FC Kuressaare – JK Narva Trans  0:3 (0:0)

Väravad: 48. Aleksandr Zakarljuka, 51. Dmitri Barkov, 90+2. Eduard Golovljov

Hoiatused: 52. Sander Viira – 36. Dmitri Prošin

FC Kuressaare: Roland Kütt, Reivo Vinter, Ranon Kriisa, Mario Pruul, Sander Viira, Margus Rajaver, Karmo Paju, Mairo Miil (85. Aivar Jäns), Amor Luup (66. Oliver Rass), Elari Valmas (66. Märten Opp), Maarek Suursaar.

Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Märten Opp, Oliver Rass, Aivar Jäns, Rasmus Saar.

Narva JK Trans: Artur Kotenko (90+3. Betim Halimi), Vadim Mihhailov, Dante Leverock, Igor Ovsjannikov, Dmitri Prošin, Irie, Eduard Golovljov, Artjom Škinjov (88. Nikita Mihhailov), Aleksandr Zakarljuka, Viktor Plotnikov (73. Arseni Kovaltšuk), Dmitri Barkov.

Varus: Betim Halimi, Maksim Tšerezov, Arseni Kovaltšuk, Sergei Kondrattsev, Nikita Mihhailov.

Peakohtunik: Tomi Rahula

Abikohtunikud: Rando Kesküla, Marto Kiisk

Neljas kohtunik: Kristjan-Eric Lääne