Tamperest esimene võit (video!)

< 1 minuti lugemine

Hooajaeelseteks sõprusmängudeks täna varahommikul Tamperesse sõitnud FC Kuressaare esindusmeeskond alustas kahemängulist turneed Endrik Jägeri ja Ville Oskari Lehtoneni väravate toel 2:0 võiduga.

Saarlased alustasid mängu hästi ning juba seitsmendal minutil kasutas Endrik Jäger ära vastaste kaitsjate pallikaotuse näol tehtud eksimuse ja viis Kuressaare 1:0 juhtima.

Kuigi enamuse mänguajast hoidis ohje Tampere Ilves ning Kure pidi tegelema suuremal jaol kaitsetööga, siis pärast Märten Pajunurme söötu vastaste väravavahiga silmitsi pääsenud Ville Oskari Lehtonen lõi 36. minutil mängu teise ja ühtlasi ka viimase värava.

Hoolimata võõrustajate lattilöögist ning paarist 1-1 olukorrast lõppes mäng Kuressaare 2:0 võiduga.

Võistkonnad kohtuvad omavahel taas homme kell 12.45.