Tammeka pressing oli liiast

Autor: Alver, 30 märts, 2018

Meeskond Tartu JK Tammeka vastu koduväljakul külaliste pressingu vastu rohtu ei leitud ja mäng kaotati 0:4.

“Tammekal toimis väga hästi pressing ja sellega nad meid ära surusid,” tõdes FC Kuressaare peatreener Jan Važinski. “Kõige suurem probleem oli meie jaoks üleminek rünnakult kaitsesse. Igakord, kui me kaotasime palli olid nad väga teravad ja meie haavatavad. Meil õnnestus ka mitu korda pressing, kuid nemad olid pallikaotuseks valmis.”

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises otsustas Tammeka mängu saatuse esimese 24 minutiga, kui Tristan Koskor lõi 12., 14. ja 24. minutil kolm väravat. Lõppseisu 4:0 vormistas ta kohtumise 72. minutil.

“Väravad olid kiired,” märkis Jan Važinski. “Kahte palli kolmest ei saa kommenteerida, niimoodi lihtsalt ei saa eksida. Kui saab midagi positiivset välja tuua, siis teise poolaja esimesed 20 minutit oli meie pallita ja palliga pressing korras, pärast seda olid nemad igal pool kiiremad ja meie jälle passiivsed.”

Saarlased kaotasid väljakul enamuse kahevõitlusi, hädas oldi kaitsetegevusega vasakul äärel ja liiga palju lasti tartlastel sööta keskväljal kaitseliini vahele.

“Kui nemad palli kaotasid võitles mängija selle kohe tagasi või tegi vea,” selgitas Jan Važinski. “Meil näitas sellist mängu ainult Sander Seeman. Kui ta on võitluses, siis on kaks varianti kas ta võidab palli või tuleb viga.”

  1. märtsil kell 19.30 Kuressaare kunstmurustaadionil

FC Kuressaare – Tartu JK Tammeka 0:4 (0:3)

Mänguolud: -1, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 93

Väravad: – 12., 14., 24., 72. Tristan Koskor

Hoiatused: 33. Maarek Suursaar, 56. Märten Opp, 64. Sander Viira –

FC Kuressaare: Ingmar Krister Paplavskis, Mario Pruul, Elari Valmas, Sander Viira, Mairo Miil, Sander Laht, Sander Seeman, Märten Opp (67. Margus Rajaver), Oliver Rass, Karmo Paju (77. Eerik Poopuu), Maarek Suursaar (85. Mario Stern).

Varumängijad: Roland Kütt, Eerik Poopuu, Mario Stern, Kristo Kallas, Margus Rajaver.

Tartu JK Tammeka: Karl Johan Pechter, Mihhail Slaštšjov, Akim Sairinen, Silver Grauberg, Kevin Anderson (70. Daaniel Maanas), Tauno Tekko, Reio Laabus, Sander Kapper (86. Temari Nuuma), Mihkel Järviste (77. Mart Paul Preiman), Kaspar Paur, Tristan Koskor.

Varumängijad: Karl Vaabel, Siim Kask, Daaniel Maanas, Andre Paju, Temari Nuuma, Sten Reinkort, Mart Paul Preiman.

Peakohtunik: Andrei Karhu

Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Artur Telling

Neljas kohtunik: Triinu Laos

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga