Sörvele üle hulga aja võit

Pikka aega võiduta olnud Sörve JK alistas pühapäeval Tallinnas Nõmme Unitedi 3:0.

Saarlased asusid juhtima juba 2. minutil, kui Sander Seeman kasutas ära Nõmme väravavahi eksimuse, kes ei suutnud püüda Mario Sterni tsenderdust. Lahtise palli juures oli esimesena Seeman, kes palli külmavereliselt võrku saatis.

43. minutil lõi Jaanis Kriska (pildil) lahtimängitud nurgalöögi järel seisuks 2:0. “See on meil kätteõpitud kombinatsioon, mis ei ole kahjuks alati õnnestunud,” selgitas treener Jan Važinski.

67. minutil sai Mairo Tikerberi paremas ääres palli, mängis üle kaks kaitsjat ja lõi seisuks 3:0. “Väga hästi tehtud,” kiitis treener.

Važinski tunnistas, et Sörvele on olnud teine ring väga raske ja oli pikk periood, kus pole võitu saadud. “Seekord oli mäng normaalne, kuigi oleks võinud rohkem lüüa. Ei saa öelda, et nad kodus väga kehvad on. Loodame, et meie noored mängijad saavad paremaks ja ka mäng selle arvelt areneb,” märkis treener.

Sörve JK mängis koosseisus: Enri Nurmik, Theodor Kaljo, Jaanis Kriska, Algis Kelder, Ott Pukk, Sander Seeman, Veiko Tasa, Mait Erlenbach (Mairo Tikerberi), Mario Stern, Danel Tiirats ja Margus Rajaver (Alari Saar).

Järgmises voorus kohtub Sörve JK tugeva HÜJK Emmastega, mäng toimub järgmisel pühapäeval 30.septembril kell 14.00 Salme staadionil.