Sörve viigistas Viimsiga

Autor: Alver, 17 mai, 2014

Teise liiga VII voorus asus Sörve JK võõrsil Viimsi MRJK vastu esimesel poolajal 2:0 juhtima, aga mängu lõppseis jäi ikkagi 2:2.

„Mängust on kahju,“ tõdes Sörve JK treener Jan Važinski. „Me ei saanud punkti, vaid kaotasime kaks. Aga tegelikult ei ole neil üldse nõrk sats ja kuigi Viimsi valdas palli rohkem, oli mäng võrdne.“

Mikk Rajaver avas mänguskoori juba 8. minutil realiseerides penalti. Veerand tundi hiljem lõi Rajaver juba 2:0. 24. minutil lõid väljakuperemehed ühe tagasi ja puhkama mindi Sörve JK eduseisul 2:1. „Pärast 0:2 kaotusseisu jäämist said nemad mängu sisse, meie ise muutusime pisut pehmeks,“ tõdes Važinski.

Nii jõudis Viimsi 58. minutil viigini. Pärast seda oli Sörvel mitu head võimalust taas juhtima asuda. Parim šanss oli Raido Reinsalul, kes ei realiseerinud 62. minutil penaltit. Mängu teisel üleminutil tabas Mario Stern väravaraami.

„Mängus oli palju võitlust, kaks korda käis kiirabi nende mehe pärast kohal,“ rääkis Jan Važinski. „Oli palju kontakte ja mõlemad tahtsid võita. Nemad kontrollisid rohkem palli, aga meie vasturünnakud olid teravad.“

Sörve eest mängisid Viimsi vastu: Martin Lonn, Reivo Vinter, Laur Vatsfeld, Stenver Matt, Taavi Azarov, Aleks Lesk, Eerik Poopuu, Alari Saar, Mikk Rajaver (46. Mark Kristjan Pitk), Mario Stern, Raido Reinsalu.

Järgmise mängu peab Sörve reede õhtul Salme staadionil M.C. Tallinna vastu.

Sörve JK transpordipartner :

Tehtal OÜ