Sörve JK naaseb Tartust tabeli teisena

Sörve JK alistas täna võõrsil Tartu SK 10 II 5:3, kolm väravat lõi Mario Stern.

Saarlased asusid Mario Sterni 29. ja 34. minuti väravatest 2:0 juhtima, kuid puhkama mindi siiski seisul 2:1. Kohe teise poolaja algul lasti tartlastel mäng viigistada.

58. minutil oli taas aktsioonis Stern ja Sörve JK asus 3:2 juhtima. Kuus minutit hiljem suurendas Greger Könninge eduseisu juba 4:2-le. Vastased polnud, aga murtud ja 74. minutil vähendasid nad vahe minimaalseks. Lõppseisu 5:3 vormistas 88. minutil Raido Reinsalu.

„Seis räägib enda eest ja näitab, et oli lahtine mäng,“ rääkis Sörve JK treener Jan Važinski. „Lõime palju võimalusi ja rünnakul olime teravad, kuid kaitses oli meil probleeme.“

Meeskond käis Tartus koosseisus Martin Lonn, Reivo Vinter, Arli Saar, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Laur Vatsfeld, Sander Seeman, Sander Laht, Greger Könninge, Raido Reinsalu ja Mario Stern.

Tabelis tõusis Sörve tänasega võiduga teisele kohale, sest varem seda positsiooni hoidnud Rummu pidi koduväljakul tunnistama Viljandi JK Tuleviku duubli paremust.

Järgmise mängu peab Sörve JK laupäeval, 7.septembril, kui kodusel Salme staadionil mängitakse ühe põhirivaaliga esikolmikus Rummu Dünamoga.