Sörve JK naaseb Keilast napi kaotusega

II liiga eelviimases voorus kohtus Sörve JK võõrsil Keilaga. Mängu hästi alustanud saarlased ei suutnud palli määrustepäraselt siiski vastaste väravasse toimetada ja lõpuks tuli tunnistada võõrustajate 1:0 paremust.

Võitluslikus mängus õnnestus Keilal teisel poolajal ühe standardi jätkuolukorras pall üle Sörve JK värava joone toimetada ja 1:0 tulemusega mäng ka lõppes. Treener Sander Viira hinnangul oli kohtumine võidetav. „Alustasime väga hästi,“ märkis ta. „Olime kohe mängus sees ja esimese veerandtunniga oli meil vähemalt viis võimalust värav lüüa. Paraku ei suutnud me seda teha.“

Kohtumise arenedes leidsid ka väljakuperemehed oma mängu ning teisel poolajal oli Keila juba domineerivamaks ja kontrollivamaks pooleks. Tulemuseks ka saarlastele löödud värav. „Me ei suutnud vahetustega juurde panna,“ tõdes Sander Viira.

Lääne/lõuna tsoonis 27 punktiga üheksandal kohal oleval Sörve JK-l on järgmisel pühapäeval kell 12.00 Kuressaare linnastaadionil ees veel kohtumine JK Tondiga. Mäng võib kujuneda meeskonnale otsustavaks võitluses liigasse püsimajäämise nimel. Siin sõltub palju ka konkurentide mängust, sest kui Läänemaa JK Haapsalu kaotab homme JK Tondile on teise liiga koht järgmiseks hooajaks kindel.

Keila vastu mängiti koosseisus: Martin Lonn, Reivo Vinter, Laur Vatsfeld, Kirill Kornilov, Kert Mandel, Mikk Rajaver, Eerik Poopuu, Mark Kristjan Pitk, Priit Suluste, Mario Stern ja Maarek Suursaar, vahetusest sekkusid Danel Tiirats, Ott Pukk, Karel Kruuser ja Karl Arge.