Sörve JK kaotas Kalevi duublile

Autor: Alver, 22 august, 2014

Sörve JK noor koosseis suutis võõrsil II liigas teisel kohal oleva JK Tallinna Kalev II vastu esimese poolaja 0:0 viigistada, aga lõpuks kaotati mäng ikkagi 0:5.

Meeskonda Tallinnas mängitud kohtumises juhendanud FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak tõi kaotuse peapõhjusena välja mängijate kehva füüsilise vormi.  „Esimese poolaja kestsid poisid korralikult ja mänguplaanist suudeti üldiselt kinni pidada, aga väsimusega tuli lagunemine,“ märkis ta.

Treener rakendas meeskonna taktikas senisest erinevat mänguskeemi. Kui Sörve JK treener Jan Važinski kasutab viite kaitsjat, siis seekord mingi mängule 4+5+1. „Plaan oli keskväljal vastast pressida ja kuni oli jõudu joosta, saadi sellega hakkama,“ rääkis treener.

„Kuigi poistele oli uues formatsioonis harjumatu mängida, on neis siiski potentsiaali. Sisu ja oskused on täiesti olemas, aga füüsilist võimekust tuleb meeskonnal kindlasti tõsta.“

Mängisid: Martin Lonn, Thorwald-Eirik Kaljo, Laur Vatsfeld, Ott Pukk, Edmond Salong (36. Oskar Kitt), Mait Erlenbach, Eerik Poopuu, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Ott Torn, Danel Tiirats (46. Mark Kristjan Pitk).

Järgmises voorus kohtutakse Salme staadionil 31. augustil Saue JK Laagriga.

Sörve JK transpordipartner :

Tehtal OÜ