Sörve JK alistas Ganvixi ja tõusis teiseks

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas alistas Sörve JK laupäeval koduväljakul Türi Ganvixi 4:0 ja tõusis võiduga Lääne/Lõuna tsoonis teiseks.

„Mängisime hea mängu, sest poisid hoidsid mängudistsipliinist hästi kinni,“ lausus Sörve JK treener Jan Važinski.

Salme staadionil toimunud kohtumises avas Sörve JK mänguskoori juba 7. minutil, kui külaliste väravavaht eksis väljajooksul, lõi palli vastu vastu survet avaldanud Margus Rajaveri, kellest põrkas pall väravasse.

18. minutil söötis Margus Rajaver palli Mario Sternile trahvikasti joonele, ründaja mängis üle kaitsja ja lõi 2:0.  39. minutil teenis Sörve JK nurgalöögi, pall oli karistusalas lahtine ja Thorvald Eirik Kaljo lõi ühe puutega viielt meetrilt üle puusa lati alla seisuks 3:0.

Teisel poolajal püüdsid külalised mänguseisu muuta, kuid teravusi lõid saarlased. Head võimalused olid nii Raido Reinsalul, Margus Rajaveril kui ka Maarek Suursaarel.

Aga 90. minutil sai Maarek Suursaar vasakult läbi, söötis karistusala keskele, kus Margus Rajaver lõi külmavereliselt 4:0. „Suutsime ka eduseisus oma mänguplaanist kinni pidada,“ oli Jan Važinski meeskonna sooritusega rahul. „Kui me suudame ka oma võimaluste realiseerimist parandada, siis võib juba mänguga rahule jääda.“

Teise liiga Lääne/Lõuna tsooni liider on Tartu FC Santos  31 punktiga. Teisel kohal on Sörve JK  24, kolmandal kohal Tartu SK 10 II 23 punktiga ja Rummu Dünamo neljas 22 punktiga, kuid tartlastel ja Rummul on siiski üks mäng vähem mängitud.

Meeskonna võidukas koosseis: Enri Nurmik, Reivo Vinter (67. Ott Pukk), Algis Kelder, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Thorvald Kaljo, Sander Seeman, Stenver Matt (70. Maikko Möder), Margus Rajaver, Raido Reinsalu, Mario Stern (46. Maarek Suursaar).

Järgmise mängu peab Sörve JK nädala pärast pühapäeval, kui koduväljakul on vastaseks Viljandi JK Tuleviku duubelmeeskond.