Sörve JK võitis väravaterohkes mängus Kärdla Linnameeskonna

Pühapäeval Kärdlas mängitud II liiga kohtumises asus Sörve JK kiirelt juhtima 3:0. Ja kuigi usinalt vastu seisnud hiidlased suutsid ka ise kolm väravat lüüa, pidid võõrustajad tunnistama ikkagi külaliste 4:3 paremust.

Mänguskoori avas 12. minutil nurgalöögist Jaanis Kriska, 16. minutil suurendas Mario Stern (pildil) eduseisu 2:0-le ja 21. minutil lõi Maarek Suursaar juba 3:0.

„Suurepärased esimesed 25 minutit,“ tõdes treener Jan Važinski, kelle sõnul oli mängupilt korralik ja väravad ilusad. „Järgmised 15 minutit olid aga väga lõdvad ja nii lasime endale ühe värava tagasi lüüa. See tabamus tõstis hiidlastel kindlasti mängutuju.“

Teine poolaeg algas taas saarlaste dikteerimisel, aga värava lõi hoopis kodumeeskond. Õnneks realiseeris Mario Stern 59. minutil hea söödu väravaks ja kuigi hiidlased suutsid veel ühe värava tagasi lüüa ning Pelle Pohlakul jäi lõpuminutitel realiseerimata penalti, siis lõpuks sai Sörve 4:3 võidu.

„Lõpp oli pingeline,“ tõdes Važinski. „Mure on selline, et võime mängida 10-15 minutit suurepärast jalgpalli, siis jälle ei tule üldse midagi välja. Stabiilsus jätab soovida. Rõõmustab see, et noored hakkavad üha enam end väljakul leidma.“

Mängiti koosseisus: Enri Nurmik, Sander Süld, Algis Kelder, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Edmond Salong, Sander Seeman, Mario Stern (68. Priit Suluste), Margus Rajaver, Pelle Pohlak,  Maarek Suursaar.

Järgmise mängu peab Sörve JK juba neljapäeval, 18. juulil võõrsil JK Luunjaga.