Sörve JK tunnistas Viimsi MRJK paremust

< 1 minuti lugemine

Sörve JK tegi Salme staadionil Viimsi MRJK vastu päris korraliku mängu, kuid pidi lõpuks tunnistama vastaste 3:1 paremust.

„Kuigi kaotasime, olen tänase mänguga rohkem rahul, kui eelmise kohtumisega, sest väljakul oli ikka meeskonda näha ja vigu oli vähem,“ tõdes meeskonna treener Sander Viira, lisades, et plaan oli hoida taga null, aga sellega toime ei tuldud.

Saarlased jäid kohe külaliste surve alla ja juba 16. minutil oldi 0:1 kaotusseisus. „Me ei olnud kohe algul mänguks valmis,“ märkis Viira.

29. minutil õnnestus Alari Saarel paremalt äärelt läbi murda ja sööta keskele Priit Sulustele, kes omakorda andis palli Mark Kristjan Pitkile. Kui esimese pealelöögi väravavaht tõrjus, siis teine katse oli edukas ja mänguseis oli viigistatud.

„Meie värav tuli ilusast kontrarünnakust, saime keskväljal hästi palli, kaks täpset söötu ja värav,“ kommenteeris Sander Viira oma mängijate õnnestunud sooritust.

Puhkama mindi siiski viimsikate 2:1 eduseisul, kui40. minutil andis Martin Reim oma ründajale keskväljalt täpse söödu jooksu peale ja Martin Lonn oli väravas võimetu.

Sander Viira ütles, et probleemid olid Martin Reimi katmisega. „Oli teada, et talle ei tohi võimalust anda, aga sealt nende väravad tulid. Andsime Reimile liiga palju ruumi, ta sai anda täpsed söödud.“

Lõppseisu vormistasid külalised 53. minutil, kui ründaja mängiti täpse läbisööduga vastamisi Martin Lonniga. Skoor oleks võinud olla veelgi suurem, aga Lonn tõrjus 58. minutil vastaste penalti.

Pärast vastaste kolmandat väravat said Sörve mehed initsiatiivi enda kätte, aga väravaid lüüa ei õnnestunud. „Hakkasime kõrgemalt pressima ja oleks ühe tagasi löönud, oleks ka usku rohkem tulnud,“ märkis Sander Viira.

Viimsi vastu mängisid: Martin Lonn, Laur Vatsfeld, Reivo Vinter, Kert Mandel, Mait Erlenbach, Eerik Poopuu, Aleks Lesk, Mark Kristjan Pitk, Arli Saar, vahetusest sekkusid Veiko Tasa, Danel Tiirats ja Roland Kütt.

Tabelis jätkab Sörve JK endiselt kümnendal positsioonil ja järgmises voorus kohtutakse reede õhtul võõrsil M.C. Tallinnaga.