Sörve JK naaseb Viljandist võitlusliku viigiga

Sörve JK tuli kohtumises Viljandi Tuleviku duubliga kaotusseisust välja ja avas tänavuse hooaja 1:1 viigiga.

„Olen rahul, et me kaotusseisust välja tulime. Teisel poolajal olime võidule lähedal, aga võimalused jäid löömata, seepärast ma tulemusega päris rahul ei ole,“ rääkis treener Jan Važinski.

Reedel Viljandis mängitud kohtumise esimesel poolajal kontrollisid rohkem palli väljakuperemehed ja 21. minutil asusid nad mängu 1: 0 juhtima. Teisele poolajale tulid saarlased aga kindla sooviga mänguohjad enda kätte võtta. Agressiivne pressing kandis vilja juba 48. minutil, kui Kure esindusmeeskonnast Sörvele abiks olnud Elari Valmas (pildil) sai kiirest vasturünnakust mulkide väravavahiga silmitsi ja lõi kindlalt seisuks 1:1.

Viigini jõudnud saarlased jätkasid domineerimist, kuid paraku ei suudetud loodud olukordi realiseerida. „Mängisime korralikult ja on kahju, et me ei suutnud ära lüüa. Samas olen rahul kõigi nende noortega, kes väljakul käisid,“ märkis Važinski.

Sörve JK mängis täna koosseisus: Rait Hansen, Taavi Azarov, Kustas Kobin, Kaarel Mai, Reivo Vinter, Sander Seeman, Kristen Mere, Karel Kruuser (64. Sander Süld), Theodor Kaljo (74. Ott Pukk), Pelle Pohlak, Elari Valmas