Sörve JK teenis seitsmenda võidu järjest

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste II liigas jätkub Sörve JK võiduseeria, kui laupäeval alistati vastane seitsmendat korda järjest, seekord Kärdla LM 7:0.

Treener Jan Važinski ütles, et edu taga on hästi kokkutöötav meeskond, kus on parajalt noori ja vanemaid mängijaid. „Nüüd tuleb püüda seda hoida,“ lausus treener.

Laupäeval Salme staadionil mängitud kohtumises haarasid väljakuperemehed mänguohjad kohe enda kätte. 15. minutil kombineerisid ladusalt Jaanis Kriska, Kristen Mere ja Maarek Suursaar ning skoor oli avatud.

23. minutil teeniti trahvikasti ääres karistuslöök ja Margus Rajaver lõi kindlalt 2:0. Enne vaheaega suurendas Sörve JK oma eduseisu veelgi, sest Jaanis Kriska lõi 41. minutil nurgalöögist peaga seisuks 3:0.

Teisel poolajal mängupilt ei muutunud. Saarlased kombineerisid ladusalt, valdasid palli ja ründasid teravalt. Sörve JK väravavaht Martin Lonn pidi sekkuma vaid kord, kui ta 62. minutil püüdis 35 meetrilt sooritatud pealelöögist lati alla lennanud palli.

Turmtule alla jäänud hiidlased murdusid taas 64. minutil, kui Mario Stern lõi 15 meetrilt lati alla seisuks 4:0. 69. ja 75. minutil oli Stern taas aktsioonis ja ründaja vormistas oma kübaratriki. 7:0 lõi Margus Rajaver 79. minutil tõstes palli üle vastujooksnud hiidlaste väravavahi.

„Koosseis oli meil väga tugev, momente lõime palju ja kindlasti oli vastastel raske,“ tõdes Važinski. „Kripeldab ainult see, et mitu momenti jäi löömata. Realiseerimine võiks olla veel parem.“

Mängiti koosseisus: Martin Lonn, Alari Saar (46. Mario Stern), Algis Kelder, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Urmas Rajaver (66. Reivo Vinter), Sander Seeman, Amor Luup, Kristen Mere (81. Mait Erlenbach), Margus Rajaver, Maarek Suursaar (69. Edmond Salong).

Järgmise mängu peab Sörve nädala pärast pühapäeval, kui võõrsil kohtutakse liidri Tartu FC Santosega. Koduväljakul näeb Sörve poisse taas mängimas alles 7. septembril Rummu Dünamo vastu.