Sörve JK sai koduväljakul kaotuse

< 1 minuti lugemine

Tänavu esimest korda  koduväljakul Salme staadionil mänginud Sörve JK kaotas JK Tallinna Kalevi duubelmeeskonnale 0:2.

Treener Jan Važinski ütles, et saarlastel oli selles kohtumises väga noor koosseis, kus vaid kaks meest olid vanemad, kui 1996. aasta sündinud. „Kaitses mängisime korralikult, rünnakul jäid mõned võimalused löömata,“ tõdes treener.

Kalev avas mänguskoori esimese poolaja lõpus äärelt antud karistuslöögi järel. Teist korda jõudsid külalised eesmärgile 51. minutil, kui Sörve kaitsjale vilistati  trahvikasti käega mäng ja pealinlased asusid penaltist 2:0 juhtima.

„Meil oli ka Mario Sternil ja Hans Hiiuväinal võimalusi, aga ei löönud ära,“ märkis Jan Važinski.

Sörve JK mängis koosseisus: Martin Lonn, Kert Mandel, Reivo Vinter, Ott Pukk, Taavi Azarov, Aleks Lesk, Hans Hiiuväin (60. Veiko Tasa), Kert Mandel (83. Karl Arge), Danel Tiirats (72. Mait Erlenbach), Alari Saar, Maarek Suursaar (78. Tanel Noot) ja Mario Stern.

Järgmise mängu peab meeskond neljapäeval, 1.mail Võrus, kus Eesti Väikeste Karikavõistluste 1/32-finaalis kohtutakse kohaliku FC Heliosega.