Sörve JK purustas koduväljakul Viljandi Tuleviku duubli

Sörve JK alistas pühapäeval Salme staadionil peetud II liiga XIV vooru kohtumises Viljandi JK Tuleviku II 6:0.

Treener Jan Važinski ütles, et meeskond sai väga kindla võidu, näidati korralikku kvaliteeti, rünnakul parandati mitmeid nüansse ja taga hoiti teist mängu järjest  nullis.

„Eelmisel aastal võitis Tulevik meid koduväljakul valusalt 7:3 ja poistel oli see meeles. Nüüd saime selle kaotuse kuhjaga tasutud,“ märkis treener.

Kui saarlased olid võitnud avapoolaja Sander Seemani 43. minuti väravast 1:0, siis otsustavaks sai teise poolaja algus. 46. minutil lõi Maikko Mölder 2:0 ja 48. minutil Margus Rajaver 3:0. „Need tabamused panid vastased paika ja nad murdusid,“ lausus Jan Važinski.

Hiljem lisasid Maarek Suursaar veel 2 ja Raido Reinsalu 1 värava.

Jan Važinski sõnul oli tal väike mure koosseisuga, sest paljud noored mängisid möödunud nädalal Saaremaa Cupil ja koormus kippus suureks minema. Samas rõõmustas teda korralik ründeteravus, sest viimase nelja mänguga on meeskond löönud 17 väravat.

Oma liigadebüüdi Sörve JK väravas tegi Martin Lonn. „Ta oli tubli, oli rahulik ja päästis meid ka,“ kiitis treener noorukese väravavahi sooritust.

Mängisid: Martin Lonn, Alari Saar (65. Veiko Tasa), Reivo Vinter, Jaanis Kriska, Taavi Azarov, Thorwald Eirik Kaljo, Sander Seeman, Amor Luup, Margus Rajaver, Raido Reinsalu, Maikko Mölder (56. Maarek Suursaar).

Järgmise matši peab Sörve JK samuti koduväljakul, kui laupäeval, 10.augustil tuleb Salme staadionile külla Kärdla LM naabersaarelt Hiiumaalt.