Sörve JK leppis Keila vastu viigiga

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne/Lõuna tsoonis pidi Salme staadionil Keila JK-d võõrustanud Sörve JK leppima 0:0 viigiga.

Sörve JK treeneri Jan Važinski sõnul ei mänginud meeskond halvasti, kuid ka Keila mängis hästi. „Mõlemal oli võimalusi, mõlemad pooled lõid teravusi. Kokkuvõttes viik, mida kumbki ei soovinud, sest vastased mängisid vaid võidule,“ tõdes treener.

Esimesel poolajal oli saarlaste parim võimalus 28. minutil, kui Mario Sterni tsenderduse järel sai peaga löögile Raido Reinsalu, kuid väravavaht tõrjus. Teisel poolajal olid parimad võimalused Märten Pajunurmel ja Veiko Tasal. Esimesel korral suutis väravavaht lähilöögi tõrjuda, teisel korral ei tabanud mängija tühja värava ees palli.

Oma oskusi sai näidata ka saarlaste väravavaht Martin Lonn, kes just mängu lõpus pidi paar teravat pealelööki tõrjuma.

Sörve JK jätkab kolm vooru enne hooaja lõppu Tartu FC Santose järel teisel kohal. Lähim jälitaja FC Nõmme United võitis küll Jõgeva SK Noorus-96 1:0, kuid saarlaste edu on 6 punkti. Järgmisel pühapäeval sõidab Sörve JK Pärnusse, kus kohtutakse FC Metropooliga.

Meeskonnas mängisid: Martin Lonn, Märten Pajunurm, Reivo Vinter, Arli Saar, Taavi Azarov, Danel Tiirats, Jaanis Kriska, Mait Erlenbach (25. Veiko Tasa), Sander Seeman, Raido Reinsalu, Mario Stern (64. Maikko Mölder).