Sörve JK jäi M.C.Tallinnale alla

Autor: Alver, 19 september, 2014

Kernu põhikooli staadionil mängitud II liiga kohtumises jäi Sörve JK meeskond närvilises mängus M.C. Tallinnale 0:2 alla, kuigi oli enamuse kohtumisest mängulises ülekaalus.

Kohtumist paremini alustanud väljakuperemehed avasid mänguskoori 24. minutil kauglöögist pärast ilusat kombinatsiooni. Seejärel said külalised initsiatiivi enda kätte ja kontrollisid kohtumist lõpuni.

Samas muutus mäng närviliseks. Kohtunik jagas ohtralt kaarte ja M.C. Tallinn teenis ka punase kaardi. Sörve JK rünnakud aga vilja ei kandnud ja kohtumise lõpus lasti endale hoopis ühest standardolukorrast veel üks värav lüüa.

„Meil oli võimalusi, aga realiseerimine jättis soovida,“ tõdes saarlaste treener Sander Viira. „Mäng oli närviline ja vastased töötlesid kohtunikku ja meid ka päris palju. Mõne meie noorema mehe mängu võis see küll mõjutada.“

M.C. Tallinna vastu mängisid: Martin Lonn, Ott Pukk, Kaarel Mai, Urmas Rajaver, Karl Arge, Ott Torn, Kristo Salumaa, Laur Vatsfeld, Priit Suluste, Mark Kristjan Pitk ja Mario Stern. Vahetusest sekkusid Mikk Rajaver ja Algis Kelder.

Kohtumise protokoll siit.

Järgmises voorus kohtub meeskond laupäeval, 27. septembril Salme staadionil Viljandi Tuleviku duubelmeeskonnaga.

Sörve JK transpordipartner :

Tehtal OÜ