Sörve JK kaotas võõrsil JK Tondile

Sörve JK kaotas võõrsil JK Tondile 0:4 (0:1) ja lõpetas teise liiga Lääne/lõuna tsoonis esimese ringi seitsmendal kohal.

Väljakuperemehed lõid oma väravad 42., 63., 71. ja 79. minutil. Saarlastest olid esimesel poolajal head võimalused Mikk Rajaveril ja Maarek Suursaarel, teisel poolajal ehitati ise endale väravad. Treener Jan Važinski ütles, et tulemus ei peegelda täielikult mängupilti.

„Esimene ring näitas, et teistest on tugevamad FCF Tallinna Ülikool ja Tallinna JK Kalev II, kuid kõigi teiste puhul ei saa enne mängu öelda, kes on kohtumise favoriit,“ lausus Jan Važinski.

Koosseis: Roland Kütt, Reivo Vinter, Thorwald-Eirik Kaljo, Kaarel Mai, Kert Mandel, Edmond Salong (59. Karl Arge), Eerik Poopuu (54. Andre Aus), Priit Suluste, Maarek Suursaar, Raido Reinsalu, Mikk Rajaver (35. Danel Tiirats).

Järgmisel reedel kohtutakse koduväljakul Läänemaaga.