Sörve JK kaotas FCF Tallinna Ülikoolile

Sörve JK tunnistas Tallinnas Sportland Arenal teise liiga liidri FCF Tallinna Ülikooli 5:1 paremust.

Meeskonda Jan Vašinski asemel juhendanud Martti Pukk ütles, et liiga üks favoriite võttis võidu lõpuks jõuga. „Aga vaatamata kaotusele, tehti FCF Tallinna Ülikooli vastu üldiselt päris hea mäng,“ märkis ta.

Väljakuperemehed avasid mänguskoori  13. minutil, kui äärelt anti kasti terav tsenderdus ja väravavaht Martin Lonni sai tugevale löögile küll käe ette, aga pall läks ikkagi väravasse.

24. minutil andis väga hea tsenderduse Mario Stern, palli püüdma läinud väravavaht eksis ja Raido Reinsalu lõi tühja võrku seisuks 1:1.

Puhkama mindi siiski Tallinna Ülikooli 2:1 eduseisul, sest 26. minutil mängisid nad keskväljal seinasööduga oma mehe ilusti löögile ja 20 meetrilt löödud palli tõrjumisel oli Lonn võimetu.

„Esimesel poolajal vastased domineerisid ja meie vastasime teravate vasturünnakutega, aga realiseerimine jättis soovida,“ rääkis Martti Pukk.

Teine poolaeg algas võrdse mänguga, kuid tunnise heitluse järel hakkas initsiatiiv kalduma väljakuperemeestele. 65. minutil andsid võõrustajad taas kasti täpse tsenderduse, mille järel lendas pall ründaja pealöögist küll latti, kuid korduslöögiga tehti seisuks 3:1. Seejärel olid Mikk Rajaveril ja Raido Reinsalul  head võimalused teha vahe minimaalseks, kuid olukorrad jäid väravaks realiseerimata.

Hoopis FCF Tallinna Ülikool lisas veel kaks väravat. 82. minutil tehti kastist 4:1 ja 86. minutil löödi 30 meetrilt täpselt alla nurka. „Oma paremuse panid nad maksma tegelikult alles mängu teises pooles,“ tunnistas Martti Pukk.

Koosseis: Martin Lonn, Jaanis Kriska (46. Ott Pukk), Stenver Matt, Laur Vatsfeld (75. Karl Arge), Alari Saar (53. Kert Mandel), Aleks Lesk, Priit Suluste, Mikk Rajaver, Karl Johan Kastein (69. Mait Erlenbach), Raido Reinsalu, Mario Stern (61. Danel Tiirats).

Järgmise mängu peab Sörve JK nädala pärast pühapäeval taas Tallinnas FC Nõmme Unitedi vastu.