Sörve JK avas oma võiduarve

Pühapäeval Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises Jõgeva SK Noorus-96 2:1 võitnud Sörve JK vormistas ühe viigi ja ühe kaotuse kõrvale oma tänavuse esimese võidu.

„Rasked kolm punkti,“ tõdes treener Jan Važinski. „Ühest küljest valdasime hästi palli ja lõime võimalusi, aga realiseerimine jättis soovida. Vastane oli ka mõnedes olukordades päris terav.“

Mängu algus polnud saarlastele paljulubav, sest külalised asusid 16. minutil 1:0 juhtima, kui nende ründaja ennetas väravast välja jooksnud Rait Hansenit ja veeretas palli tühja võrku.

37. minutil andis Andro Aavik täpse söödu kaitseliinist läbi jooksnud Mario Sternile, kes palli postipõrkest väravasse lõi ja mänguseisu viigistas.

Teise poolaja algul tõi Jan Važinski väljakule kiired Alari Saare, Maarek Suursaare ja Karel Kruuseri, kes vastaste kaitseliini surve alla panid. Edu tuli 58. minutil. Keskväljal palli saanud Suursaar söötis Saarele, kes mänguvahendi täpse löögiga ristnurka kõmmutas.

„Mäng läks teisel poolajal tugevamaks, noored olid tasemel ja vanemad mehed toetasid ka neid korralikult. See lubab mul hooajale optimistlikult vaadata,“ lausus Važinski.

Sörve JK mängis täna koosseisus: Rait Hansen, Kustas Kobin, Kaarel Mai, Andro Aavik, Reivo Vinter, Taavi Azarov (k), Kristen Mere, Sander Seeman, Theodor Kaljo (46. Karel Kruuser), Keito Liiv (46. Maarek Suursaar), Mario Stern (46. Alari Saar).

Järgmises voorus 5. mail peaks Sörve JK koduväljakul kohtuma Tartu SK10 duubliga, aga kas mäng toimub juba Salme staadionil või veel Kuressaare kunstmurul, see selgub arvatavsti järgmise nädala keskel.