Sörve JK jäi alla JK Luunjale

Pühapäeval JK Luunja vastu mitmele noorele mängumehele võimaluse andnud Sörve JK pidi teises liigas tunnistama vastase 2:1 paremust.

Treener Jan Važinski ütles, et andis võimaluse noortele, kes pole sel aastal teises liigas palju mänginud. „Praegu saab mängijaid katsetada ja seda täna tegime,“ lausus ta.

Salme staadionil mängitud kohtumises panid külalised väljakuperemehed kohe surve alla ja pressing kandis vilja 25. minutil, kui paremalt äärelt tulnud tsenderdusest löödi pall peaga Rait Hanseni värava alanurka.

Alles pärast kaotusseisu jäämist hakkas tööle ka saarlaste mängumootor. 50. minutil eksis Luunja väravavaht palli löömisel, esimesena oli jaol Maarek Suursaar, kes palli külmavereliselt võrku lükkas ja mänguseisu viigistas.

Paraku jäi viimane sõna külalistele. 58. minutil põrutas Luunja poolkaitsja 25 meetrilt Sörve väravale, pall sai kaitsjast rikošeti ja Rait Hansen oli võimetu oma meeskonda päästma.

„Väljakul olid võrdsed vastased,“ tõdes Jan Važinski. „Üldiselt jään noorte mänguga rahule. Nemad olid küll rohkem palliga, aga võimalused olid mõlemal.“

Viimases kohtumises läheb Sörve JK järgmisel pühapäeval võõrsil vastamisi Türi Ganvixiga.

Luunja vastu mängisid: Rait Hansen, Urmas Rajaver, Ott Pukk, Arli Saar, Maikko Mölder, Reivo Vinter, Tanel Noot, Sander Seeman, Danel Tiirats, Mario Stern (65. Karl Riim), Maarek Suursaar.