Sander Viira: mehine mees suudab nõrgemaid kaitsta

Autor: Alver, 12 veebruar, 2018

Premium liiga avaringi tutvustab kampaania „Mehiste meeste mäng”, mistõttu uuris portaal jalgpall.ee FC Kuressaare mängijalt Sander Viiralt, mis teeb ühest mehest just mehise mehe.

„Kindlasti see, kui mees suudab endast nõrgemaid kaitsta,” vastas küsimusele Viira. Enda kõige mehisemaks teoks peab ta oma teenistust kaitseväes. „See kasvatas mind meheks, sest sai korraliku talvega huvitavates tingimustes metsas elatud.”

Oma meeskonna mehisemaks palluriks peab ta Elari Valmast. „Ta on tugev, aga samas heasüdamlik ja aitab teisi,” kiidab Viira võistkonnakaaslast.

Viira usub, et FC Kuressaare on piisavalt mehine, et alustada hooaega täistuuridel ja edukalt. „Loomulikult oleme valmis. Kui vaadata meie meeskonda, siis on piisavalt nii kogemust kui ka noorust. Noored on kindlasti vihased, aga eks saab olema vanemate mängijate ülesanne neid kontrollida.”

Individuaalsetest eesmärkidest rääkides mõtleb Viira pigem mäng korraga. „Praeguse seisuga suurele pildile hooaja lõikes veel ei mõtle. Igas mängus lähen maksimumi andma ja head tulemust tegema. Tahaks näiteks FC Flora vastu näha, milleks me suutelised oleme.“