Sander Viira asus klubisse treeneriks

Autor: Alver, 1 september, 2014

FC Kuressaare meeskonna mängija ja kapten Sander Viira alustas 1. septembrist klubis tööd treenerina

FC Kuressaare tegevjuht Martti Pukk avaldas hea meelt, et Sander Viira on otsustanud just oma koduklubile niiöelda truuks jääda ja liitub klubi treenerite brigaadiga.

„Ehk näitab see seda, et teeme tööd õiges suunas ja loodetavasti on meil tulevikus veelgi rohkem endisi FC Kuressaare mängumehi klubi  juures ametis, sest kelle jaoks see klubi ikka on, kui mitte meie endi jaoks,“ lausus ta.

Hetkel Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal lõputööd vormistav ja seni Harju Jalgpallikoolis valdavalt lasteaedade gruppe treeninud Sander Viira hakkab koos Maikko Mölderiga treenima 1999.-2000. aastal sündinud poiste gruppi ning võtab Jan Važinskilt üle vanemate poiste ehk Sörve JK treenimise.

Eesti jalgpallimeistrivõistluse teises liigas mängiva esindusmeeskonna duubli Sörve lootsi kohale asumine saab olema noorele mehele tõsine väljakutse, sest nüüd tuleb hakata juhendama neid mängijaid, kellega ta on koos väljakul pallinud.

„Ma ei arva, et peaks tulema probleeme,“ märkis Sander Viira. „Ma loodan, et mingi respekt on ikkagi olemas, sest ma olen nendest vanem ja usun, et poisid kuulavad minu nõudmisi. Esmatähtis on saada sisse treeningrütm, et mängijad käiksid korralikult trennis.“