Saaremaa JK kindel võit

Saaremaa JK ei jätnud Märjamaa Kompaniile võimalustki, võit 7:0 oli vääramatu.

Saarlased asusid kohtumist Kristen Mere (pildil) väravast juhtima juba 1. minutil. Hiljem lisas ta ta enda arvele veel kaks tabamust. Värava lõid veel Alari Saar, Stenver Matt, Karl Riim ja Joonas Põld.

Treener Pelle Pohlaku sõnul võideti poolaeg vaid 2:0 ja paljud võimalused jäid kasutamata. Kui asuti juhtima 3:0, vastane murdus. 4:0 eduseisul oli Märjamaal võimalus kaotusseisu penaltist vähendada, kuid pall löödi üle värava. Väravavahil Lauri Põllul ei tulnud teha mingit erilist tõrjetööd.

“Meeskonna palliga mänguga olen ma rahul, aga ilma pallita mängus ja positsiooni valikus on meil probleeme,” rääkis Pohlak.

Saaremaa JK mängis koosseisus: Lauri Põld, Jüri Põld (Artur Loorpuu), Joonas Põld, Laur Vatsfeld, Stenver Matt, Kustas Kobin, Karl Riim, Kristen Mere, Keito Liiv, Alari Saar (Priit Salong) ja Ahto Timm (Elari Roes).

Järgmises voorus kohtub Saaremaa JK tabeli viienda JK Kernu Kadakaga , mäng toimub järgmisel pühapäeval 30.septembril kell 16.00 Kernu staadionil.