Saaremaa võitis, Sörve kaotas

Lõppenud nädalavahetusel olid võistlustules nii Sörve JK kui Saaremaa JK. Kui kolmanda liiga meeskonnal õnnestus võit Saaremaale jätta, siis sörvekad pidid tunnistama Viljandi Tuleviku paremust.

Laupäeval tegi Saaremaa JK kodusel kunstmuruväljakul III liiga läänetsoonis eelmisel hooajal liigas neljanda kohaga lõpetanud Kehtna FC Flora vastu sotid selgeks 50 minutiga, kui Keito Liiv kaks väravat lõi.
Oma tsoonis ainsa võistkonnana kõik senised vastased nulli peal hoidnud Saaremaa JK jätkab pärast 2:0 võitu liigatabelis teisel kohal, jäädes liider Eesti Koondisest maha kahe punktiga.

Järgmisel laupäeval sõidab Saaremaa JK külla Rapla Atlile.

Saaremaa JK koosseis: Martin Prostang, Theodor Kaljo, Stenver Matt, Riho Timm, Jüri Põld, Artur Rihvk, Mait Erlenbach (Priit Salong), Veiko Tasa (Taavi Meier), Ahto Timm (Merlis Rand), Keito Liiv (Karl Oskar Villsaar), Alari Saar (Karl Riim).

II liiga lääs/lõuna tsoonis teenis Sörve JK Kuressaare linnastaadionil mängides teise järjestikuse kaotuse, kui pühapäeva pärastlõunal häviti Viljandi Tulevikule koguni 2:7.
Veerandtunnise mängu järel Kaarel Mai omaväravast kaotusseisu jäänud sörvekad pääsesid Margus Rajaveri ja Kristjan Leedo tabamustest enne poolajavilet juhtimagi, kuid puhkama mindi siiski 2:2 viigiseisul.
Teisel kolmveerandtunnil häviti aga totaalselt ning viimased kolm naela saarlaste kirstu lõi 81.-86. minutil eelmisel hooajal veel valitseva Eesti meistri FC Flora hingekirja kuulunud Jürgen Henn.

Liiga viiendas voorus on alanud nädala reedel Sörve JK vastaseks võõrsil Tartu SK10 II, kes ühe võidu ja kolme kaotusega on tabelis kümnendal kohal.

Sörve JK koosseis: Martin Prostang, Algis Kelder, Kristjan Leedo, Taavi Azarov, Kaarel Mai, Mario Pruul, Sander Seeman, Thorwald-Eirik Kaljo, Margus Rajaver (Veiko Tasa), Kristen Mere, Theodor Kaljo.