Saaremaa Malevale esimene võõrsilvõit

Saaremaa Malev alistas täna Kärdlas sealse Linnameeskonna 2:1, millega vormistas oma esimese võõrsilvõidu ja jätkab võitlust kolmandasse liigasse püsimajäämise nimel.

„Mängisime kaks erinevat poolaega,“ rääkis treener Arli Saar. „Kuna meie Tallinna poisid jõudsid alles teiseks poolajaks, siis oli esimene eesmärk hoida vaheajaks taga nullis ja see meil õnnestus.“

Saanud teisel poolajal lisajõudu, hakkasid saarlased rohkem ründama ja mäng muutus lahtisemaks. 60. minutil avasid väljakuperemehed küll mänguskoori, kuid kümme minutit hiljem lõi Olev Sten Erik Jõgi 1:1 ja 80. minutil viis Kerdo Jakunin oma meeskonna penaltist 2:1 juhtima.

„Väga tähtis võit,“ märkis Arli Saar. „Kolm väga rasket mängu on lõpuni, kuid jätkame võitlust püsimajäämise nimel. Meestel on praegu ka korralik motivatsioon.“

12Lääne-Nigula JK19341223:6713

Hiiumaal mängisid: Tõnis Põlluäär, Kevin Org, Arli Saar, Kaspar Põlluäär, Ken Kruuser, Aksel Artus, Raiko Tõhk, Andre Aus, Karel Kruuser, Olev Sten Erik Jõgi, Kerdo Jakunin. Vahetusest sekkusid Kaupo Saar, Joonas Põld, Priit Salong ja Oskar Kitt.

Järgmises voorus kohtutakse laupäeval, 27. septembril võõrsil Kernu Kadaka meeskonnaga.