Saaremaa Malev võttis kindla võidu

Kuressaare Põhikooli staadionil toimunud kolmanda liiga kuuenda vooru kohtumises alistas Saaremaa Malev külla sõitnud JK Pärnu- Jaagupi koguni 6:2.

Kodumeeskonna eest lõi Olev Sten Erik Jõgi kaks väravat, lisaks said jala valgeks Hardo Niit, Joonas Põld, Jüri Põld ja Andre Aus. Ühtlasi pääses meeskond selle võiduga liiga punase laterna staatusest.

„ Kindlasti meie poolt hooaja parim mäng, eriti esimesel poolajal, mille võitsime 4:0,“ rääkis treener Arli Saar vahetult pärast mängu rahulolevalt. „Eks suur eduseis natuke uinutas ja teisel poolajal mäng võrdsustus ja seis ei peegelda kindlasti täpselt mängukäiku, sest vastased kombineerisid kohati päris korralikult, aga meie suutsime täna oma võimalused lihtsalt paremini ära realiseerida,“ rõõmustas Saar.

Lõpetuseks märkis treener, et ta väga loodab, et nüüd nad leidsid väravasoone üles, sest eelmistes mängudes on väravate löömisega suuri probleeme olnud.

Koosseis: Tõnis Põlluäär, Kaupo Saar, Priit Salong, Elari Roes, Jüri Põld, Raiko Tõhk, Andre Aus, Olev Sten Erik Jõgi, Karel Kruuser, Hardo Niit, Joonas Põld. Vahetusest sekkusid Kevin Org, Kaspar Põlluäär ja Arli Saar

Järgmise mängu peab meeskond 24. mail, kui sõidetakse külla Keila JK II-le.