Saaremaa Malev teenis olulised punktid

Saaremaa Malev purustas Kuressaare Kesklinna staadionil Lääne-Nigula JK 6:0 ja teenis lähikonkurendi alistamisega tabelisse olulised võidupunktid.

„Kõik mehed teadsid, kui tähtis mäng see meie jaoks on, seepärast oli  motivatsioon kõrge ja võiduga kirjutasime väga tähtsad kolm punkti tabelisse,“ märkis meeskonna treener Arli Saar.

Esimesel poolajal lõid saarlaste väravad Kerdo Jakunin ja Sander Põlluäär ning 2:0 eduseisul mindi ka puhkama. Teisel poolajal saarlaste ülekaal jätkus ning tabamuse said kirja Andre Aus penaltist, Kerdo Jakunin, Ken Kruuser ja Hardo Niit.

„Lääne-Nigula näol on tegu meie lähikonkurendiga ja siin polnud varianti. Me pidime selle mängu võitma, kui tahame liigasse püsima jääda. Kõik andsid endast selle, mis sees oli, ja vastastele võimalusi ei jäänudki,“ rääkis Arli Saar.

Turniiritabelis möödus Saaremaa Malev nüüd punktiga tänasest vastasest ja pääses punase laterna rollist. Järgmisel pühapäeval on saarlastel  ees tähtis kohtumine võõrsil JK Pärnu-Jaagupiga, kes asub kahe punktiga tabelis täpselt Maleva ees.

Lääne-Nigula vastu mängisid: Priit Salong, Sander Põlluäär, Kaspar Põlluäär, Arli Saar, Oskar Kitt, Kaupo Saar, Andre Aus, Karel Kruuser, Kevin Org, Hardo Niit ja Kerdo Jakunin, vahetusest sekkus Ken Kruuser.