Saaremaa Malev mängis end Väikeste karikavõistlustel järgmisesse ringi

< 1 minuti lugemine

Eesti jalgpalli Väikeste Karikavõistluste 1/32 finaalis oskas Saaremaa Malev koduväljakul FCF Tallinna Ülikool II vastu 3:0 eduseisu maha mängida, ent võitis lisaajal 4:3 ja pääses järgmisesse ringi.

Treener Arli Saar ütles, et meeskond alustas hästi ja mäng ei olekski lisaajale läinud, kui meie kaks põhimeest ei oleks vigadega välja langenud. „Põhimõtteliselt ei suutnud me mängu lõpuni enam rütmi leida,“ tõdes treener.

Saaremaa Malev võttis endise põhikooli staadionil mängitud kohtumises kohe ohjad enda kätte ja asus 10. minutil Aksel Artuse väravast 1:0 juhtima. Vaid seitse minutit hiljem lõi Olev Sten Erik Jõgi 2:0 ja 27. minutil sai oma teise tabamuse kirja Artus, tehes seisuks 3:0.

Siis langesid mõlemad väravalööjad vigastusega mängust välja ja initsiatiiv läks külalistele. Nad lõid kaks väravat tagasi ja puhkama mindi seisul 3:2. „Vigastused lõid meie mängu sassi ja keskväljal kadus kontroll ära,“ märkis Arli Saar, lisades, et suures eduseisus end lõdvaks ei lastud.

Teisel poolajal oli üritavamaks pooleks Tallinna Ülikool, Saaremaa Malev vastas vasturünnakutega. Külalised jõudsid viigini 90. minutil ja see tähendas, et mäng jätkub lisaajaga. Siin domineerisid juba saarlased ja Joonas Põllu värav vormistas lõppseisuks 4:3. „Lisaajal olid poisid suht väsinud, siin tuli lihtsalt täiega pingutada,“ lausus Arli Saar.

Meeskonda kuulusid võidumängus: Tõnis Põlluäär, Jüri Põld, Elari Roes, Priit Salong, Kaupo Saar, Andre Aus, Joonas Põld, Olev Sten Erik Jõgi, Margus Tüür, Kerdo Jakunin, Aksel Artus, Raiko Tõhk, Hardo Niit, Kaspar Põlluäär, Kevin Org, Oskar Kitt ja Karl Grepp.