Saaremaa Malev langes penaltiseerias

2015. aasta jalgpalli väikeste karikavõistluste 1/64-finaalis kaotas Raasiku staadionil mängitud kohtumises Saaremaa Malev Rahvaliigas mängivale Anija Unitedile mängujärgse penaltiseeriaga.

Väravateta viigiga lõppenud normaal- ja lisaaja järel löödi penalteid, kus võõrustajad jäid peale 4:3. Saarlastest eksisid teises ringis Sander Põlluäär ja viimasena löönud Arli Saar.

„Kuigi nad mängivad rahvaliigas oli tegu väga korraliku satsiga,“ märkis treener Arli Saar. „Neil oli kolm-neli väga heal tasemel mänginud meest, keda teised väga hästi toetasid.“

Treeneri hinnangul oli saarlaste mäng esimestel minutitel rabe, kuid mida mäng edasi seda rohkem leiti ka enesekindlust. Võrdse mängu juures lõid momente mõlemad pooled, kuid võõrustajad olid teravamad. „Meil jäi ees teravusest puudu,“ tõdes Arli Saar.

Lisaaeg oli saarlastele raske, sest lõpetati kümne mehega, kuna kõik vahetused olid tehtud ja mees sai vigastada. Viimased viis minutit oli sisuliselt väljas ka vigastatud väravavaht. „Aga positiivne on see, et korraliku debüüdi tegid Janar Hiiuväin ja Andi Kokk,“ märkis Arli Saar.

Meeskonnas mängisid: Priit Salong, Kevin Org, Sander Põlluäär, Kaspar Põlluäär, Priit Reiska, Olev Sten Erik Jõgi, Karel Kruuser, Kaupo Saar, Raiko Tõhk, Aksel Artus ja Joonas Põld. Vahetusest sekkusid Janar Hiiuväin, Andi Kokk ja Arli Saar.