Saaremaa Malev kaotas

Kernu Põhikooli staadionil mängitud kohtumises võitis JK Kernu Kadakas Saaremaa Maleva 6:2.

Kuigi Malev asus Joonas Põllu 40 meetrilt lati alla löödud väravast 1:0 juhtima, kaotati poolaeg 1:4. Eduseisus tabas saarlasi aga mõõn ja väljakuperemehed lõid kiirelt neli väravat. „Vastased lõid väravad peaga, mis on meie meeskonna nõrk koht,“ tunnistas Priit Salong.

Teisel poolajal jätkus juba tasavägisem mäng, saarlased suutsid keskväljal ka oma mängu mängida ja teise värava lõi Olev Sten Erik Jõgi. „Tegelikult oli mäng isegi võidetav, sest nad polnud meist mänguliselt sugugi palju üle,“ tõdes Salong.

Tiit Põlluäär, Joonas Põld, Karl Arge, Priit Salong, Marko Namm, Aksel Artus, Ahto Timm, Kaupo Saar, Olev Sten Erik Jõgi, Harri Palumets, Andi Kokk, vahetusest Janar Hiiuväin.