Saaremaa Malev kaotas võideldes

Kolmanda liiga Lääne tsoonis püsimajäämise nimel võitlev Saaremaa Malev pidi 5 vooru enne meistrivõistluste lõppu võõrsil tunnistama lähikonkurendi JK Pärnu-Jaagupi 3:2 paremust.

„Väga õnnetu kohtumine,“ tunnistas Saaremaa Maleva treener Arli Saar.  „Läksime kolme punkti järele ja vaieldamatult on kaotus meie jaoks hooaja kõige enam pettumust valmistanud tulemus, sest mäng oli meie käes ja võit täiesti võimalik.“

Saarlased alustasid hästi, haarates kohe initsiatiivi ja kontrollides palli. Siis sai aga vigastada ründaja Hardo Niit, mis lõi meeskonna mängurütmi segi ja võõrustajad kasutasid olukorra enda kasuks ära asudes 2:0 juhtima. 40. minutil lõi Olev Sten Erik Jõgi ühe värava tagasi, kuid sai ka ise vigastada.

Teisel poolajal oli kontrollivamaks pooleks taas Saaremaa Malev ja 75. minutil lõi Sander Põlluäär 2:2. Kuna meeskonnal oli vaja võitu, siis jätkati ründamist. Paraku jäi sellega kaitseliin hõredaks ja viis minutit enne lõppu lõid Pärnu-Jaagupi mehed kiirest vasturünnakust seisuks 3:2.

„Vastased realiseerisid teisel poolajal oma ainsa võimaluse ja seepärast on väga kahju, et kaotasime. Võiduga oleks me saanud neist tabelis ette,“ lausus Arli Saar.

Mängisid: Priit Salong, Oskar Kitt, Elari Roes, Sander Põlluäär, Karel Kruuser, Olev Sten Erik Jõgi, Andre Aus, Karl-Oskar Villsaar, Kaupo Saar, Joonas Põld ja Hardo Niit. Vahetusest sekkusid Ken Kruuser, Kevin Org ja Arli Saar.

Järgmisel pühapäeval kohtutakse koduväljakul  Keila JK duubliga ja meistrivõistluste lõpuni on III liiigas jäänud veel viis vooru.