Saaremaa Malev avas väravaarve

Saaremaa Malev kaotas kodus Kärdla Linnameeskonnale 1:3, kuid tänavu kolmes esimeses kohtumises nullile jäänud meeskond avas oma tänavuse väravaarve.

Kuressaare kesklinna staadionil mängitud kohtumises jõudsid Maleva mehed eesmärgile juba 3. minutil, kui trahvikastis olnud lahtise palli põrutas hiidlaste väravasse Olev Sten Erik Jõgi. „Kindlasti on positiivne, et me oma selle aasta esimese värava ära lõime,“ märkis treener Arli Saar.

Mida mäng edasi, seda enam kaldus kontroll Kärdla meeskonna kätte ja surve tulemusena kõmmutas 23. minutil hiidlaste tsenderduse oma väravasse keskkaitsja Priit Salong.

51. minutil oli segadus keskkaitsja Arli Saare ja väravavaht Tanel Nooti vahel ning viimane tabas palli puhtaks löömisel vastaste ründajat, kellest pall väravasse lendas. Malev oli jäänud 1:2 kaotusseisu. „Kahjuks lasime endale kaks rumalat väravat, mis viisid pisut rõõpast välja,“ tõdes treener.

67. minutil avanes Kaupo Saarel suurepärane võimalus mänguseis viigistada, kui ta sai Kärdla väravavahiga silmitsi, kuid kahjuks jäi löök nõrgaks ja ohtu ei kujutanud. Lõppskoori vormistasid külalised penaltist 83. minutil.

Hetk varem sai oma teise kollase kaardi ja lõpuks ka punase Karl Arge ning Malev jäi vähemusse. Kuid hiidlased ühe-mehelist ülekaalu enam väravaks vormistada ei suutnud.

„Nad said kolm punkti teenitult. Kärdla domineeris enamuse kohtumisest ja oli väljakul parem meeskond,“ tunnistas Arli Saar.

Mängisid: Tanel Noot, Karl Arge, Arli Saar, Priit Salong, Kevin Org, Olev Sten Erik Jõgi, Kaupo Saar, Karel Kruuser, Marko Namm, Raiko Tõhk ja Joonas Põld.

Vahetusmängijad: Andi Noot, Janar Hiiuväin ja Tiit Põlluäär.