Saaremaa Malev alistas kodus tugeva Pakri SK Alexela

Saaremaa Malev alistas koduväljakul III liiga Lääne tsoonis kolmandal kohal oleva Pakri SK Alexela 6:3 ja lisas võiduga meeskonnale positiivset emotsiooni.

Kaupo Saar ütles, et võit ja teenitud kolm punkti olid väga olulised ja lisab meeskonnale kindlasti motivatsiooni võidelda liigasse püsimajäämise nimel. „Pingutasime ka sellepärast, et hoida traditsiooni, kus me pole koduväljakul veel kaotanud,“ lausus ta.

Saarlased said mängu hästi käima ja esimese veerandtunniga juhiti Hardo Niidi ja Olev Sten Erik Jõgi väravatest 2:0. Esimene poolaeg lõppes siiski 4:3, võõrustajate väravad lõid veel ka Jüri Põld ja Kerdo Jakunin.

Teine poolaeg möödus vastaste poolt väga närviliselt, aga Maleva poisid ei lasknud ennast häirida ning ühe vastaste omavärava ning  Olev Sten Erik Jõgi teise tabamusega kindlustati 6:3 võit.

„Me hoidsime kõik rahulikult oma positsioone ja nende provokatsioonidele ei allunud ning see tõi ka edu,“ tõdes Kaupo Saar.

Pakri vastu mängisid: Priit Salong, Kaspar Põlluäär, Jüri Põld, Sander Põlluäär, Kaupo Saar, Karl Oskar Villsaar, Andre Aus, Kerdo Jakunin, Olev Sten Erik Jõgi, Joonas Põld ja Hardo Niit. Vahetusest sekkusid Aksel Artus, Kustas Kobin, Ken Kruuser, Karel Kruuser ja Oskar Kitt.

Järgmises voorus kohtutakse koduse konkurendi JK aameraaSega ning mäng toimub 16. augustil kell 14.00 Kuressaare linnastaadionil.