jalgpall.ee

Saaremaa alistas maavõistlusel Pärnumaa

Pärnu Rannastaadionil toimunud Pärnumaa – Saaremaa jalgpalliduellis said külalised Kristen Mere 90. minuti tabamusest 4:3 võidu.
Saaremaa kasuks avas mänguskoori 5. minutil Urmas Rajaver ja kuigi pärnakad 31. minutil viigistasid võitsid saarlased Henri Rüütli 37. minuti omaväravast poolaja 2:1. Teisel mängupoolel said pärnakad ette 3:2, kuid Kristen Mere 70. ja 90. minuti väravad tõid võidu Saaremaale.
Saaremaa: Roland Kütt, Martin Mägi, Sander Viira, Reio Alt, Jaanis Kriska, Andre Anis, Kristen Mere, Artur Rihvk, Aivo Laul, Madis Kallas, Urmas Rajaver. Varus: Andi Noot, Peeter Pihel, Kari-Andri Kask. Treener Aivar Pohlak.
Eesti maavõistluste tabelis tõusis Saaremaa selle võiduga mööda nii Rapla- kui ka Pärnumaast: saarlastel on 8 mänguga koos 12, pärnakatel 10 punkti.